21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Комісія з питань житлово-комунального господарства відзвітувала про роботу Роздрукувати

26 квітня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження. Члени комісії на чолі з Іриною Бойчук обговорили питання «Про звіт постійної комісії обласної Ради житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження».

Голова нагадала, що постійна комісія працює у складі 8 депутатів. Членами комісії налагоджено ефективну співпрацю з структурними підрозділами облдержадміністрації, обласними органами міністерств та відомств України, у тому числі: з питань містобудування та архітектури; житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту та зв’язку; економіки; охорони навколишнього природного середовища; екологічної інспекції, державної автомобільної служби.

Станом на 01.04.2013 р. на контролі комісії знаходиться 5 довгострокових програм:

– Програма реформування і розвитку житлово-комунального господарства Вінницької області на 2010-2014 роки, яка затверджена 2 сесією обласної Ради 6 скликання від 28.12.10.

– Програма підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2010-2015 роки, яка затверджена 34 сесією 5 скликання від 25.10.10.

– Програма поводження з твердими побутовими відходами у Вінницькій області на 2011-2015 роки яка затверджена 6 сесією обласної Ради 6 скликання від 15.07.11.

– нова редакція Обласної програми ,,Питна вода” на 2008-2020 роки, затвердженої рішенням 15 сесії обласної Ради 5 скликання  від 16 січня 2008 року №463, затвердженої 12 сесією обласної Ради 6 скликання від 17.07.12.

– Регіональна програма підтримки індивідуального житлового будівництва ,,Власний дім” на 2013-2016 роки 13 сесією 6 скликання  від 18.12.12.

Хід виконання цих програм систематично контролюється, відповідно до затвердженого плану роботи обласної Ради.

 

 

Повернутись Створено: 26 квітня 2013 року, 11:56 Переглядів: 897

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація