23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Комісія з прав реабілітованих обговорила питання про внесення змін і доповнень до закону щодо реабілітації жертв політичних репресій Роздрукувати

13 липня відбулось засідання комісії обласної Ради з питань поновлення прав реабілітованих, яку очолює заступник голови обласної Ради Олександр Качур.

Під час зібрання голова комісії поінформував, що до порядку денного внесено одне питання: розгляд проекту рішення «Про підтримку звернення депутатів Львівської обласної ради до Верховної Ради України щодо невідкладного розгляду та ухвалення законопроекту №1170 «Про внесення змін і доповнень до Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» та деяких інших законів України щодо впорядкування виплат жертвам політичних репресій».

Зокрема, у Зверненні йдеться про те, що, беручи до уваги неодноразові численні заяви і скарги реабілітованих та громадських організацій щодо неадекватності державної підтримки саме цієї категорії українських громадян, Львівська обласна рада в черговий раз звертається із клопотанням стосовно привернення уваги народних обранців до рівня соціального захисту реабілітованих.

В ході обговорення голова Вінницького обласного товариства політичних в’язнів, репресованих та їхніх дітей Любов Севастьянова зауважила, що від часу ухвалення вищезазначеного Закону від 17 квітня 1991 року реабілітовані особи є найбільш незахищеною категорією громадян у нашій державі, а окремі правові норми чинного на сьогодні Закону не лише застаріли, а й прямо суперечать Конституції України.

Як зазначила Любов Олексіївна, головна їхня вимога полягає в необхідності прийняття рішення про визнання дітей реабілітованих – потерпілими, що дозволить відновити моральну і соціальну справедливість щодо цих осіб.

Після всіх пропозицій щодо змін і доповнень, озвучених під час зібрання, члени комісії вирішили доопрацювати проект рішення «Про підтримку звернення депутатів Львівської обласної ради» і розглянути його на наступному засіданні.

 

Повернутись Створено: 13 липня 2016 року, 16:04 Переглядів: 927

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація