9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Комісія завершила щорічну оцінку діяльності керівників комунальних підприємств області Роздрукувати

26 лютого, відповідно до затвердженого графіка проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2017 рік, продовжила свою роботу комісія.

Під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника члени комісії розглянули діяльність установ галузі фізичної культури та спорту, установ і організацій галузі культури, підприємств та установ галузі житлово-комунального господарств, інших підприємств.

Участь у засіданні взяли начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин, керівники та заступники керівників профільних департаментів і управлінь облдержадміністрації, керівники, діяльність яких оцінювалась.

Загалом присутні на зібранні підтримали діяльність керівників за звітний період, погодили їхню щорічну оцінку щодо відповідності займаній посаді та проголосували за надбавку до заробітної плати у розмірі 50%.

Найбільше зауважень у членів комісії було до директора комунального закладу «Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з веслування імені Юлії Рябчинської» В’ячеслава Настюка. Управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації надало свій негативний висновок щодо діяльності керівника за 2017 рік та його невідповідність займаній посаді. Члени комісії звернулись до управління з дорученням внести пропозиції на розгляд постійних комісій щодо діяльності закладу у 2018 році.

Крім того, прийняті відповідні рішення щодо нагородження Грамотами Верховної Ради України, почесними відзнаками обласної Ради та облдержадміністрації керівників, які продемонстрували найкращий результат у своїй діяльності. Зокрема, комісія з оцінки діяльності рекомендувала облдержадміністрації клопотати про нагородження генерального директора Вінницької обласної філармонії Анатолія Левицького орденом Ярослава Мудрого.

Таким чином, комісія загалом оцінила діяльність керівників 119 закладів, установ, організацій та підприємств комунальної власності області за 2017 рік.

Повернутись Створено: 26 лютого 2018 року, 15:21 Переглядів: 753

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація