23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Комісія завершила щорічну оцінку діяльності керівників комунальних підприємств області Роздрукувати

26 лютого, відповідно до затвердженого графіка проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2017 рік, продовжила свою роботу комісія.

Під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника члени комісії розглянули діяльність установ галузі фізичної культури та спорту, установ і організацій галузі культури, підприємств та установ галузі житлово-комунального господарств, інших підприємств.

Участь у засіданні взяли начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин, керівники та заступники керівників профільних департаментів і управлінь облдержадміністрації, керівники, діяльність яких оцінювалась.

Загалом присутні на зібранні підтримали діяльність керівників за звітний період, погодили їхню щорічну оцінку щодо відповідності займаній посаді та проголосували за надбавку до заробітної плати у розмірі 50%.

Найбільше зауважень у членів комісії було до директора комунального закладу «Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з веслування імені Юлії Рябчинської» В’ячеслава Настюка. Управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації надало свій негативний висновок щодо діяльності керівника за 2017 рік та його невідповідність займаній посаді. Члени комісії звернулись до управління з дорученням внести пропозиції на розгляд постійних комісій щодо діяльності закладу у 2018 році.

Крім того, прийняті відповідні рішення щодо нагородження Грамотами Верховної Ради України, почесними відзнаками обласної Ради та облдержадміністрації керівників, які продемонстрували найкращий результат у своїй діяльності. Зокрема, комісія з оцінки діяльності рекомендувала облдержадміністрації клопотати про нагородження генерального директора Вінницької обласної філармонії Анатолія Левицького орденом Ярослава Мудрого.

Таким чином, комісія загалом оцінила діяльність керівників 119 закладів, установ, організацій та підприємств комунальної власності області за 2017 рік.

Повернутись Створено: 26 лютого 2018 року, 15:21 Переглядів: 627

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація