Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Компанія «Брацлав» – єдине в Україні підприємство, що виготовляє продукцію для тваринницьких комплексів Роздрукувати

19 вересня проходить робота розширеної виїзної Координаційної ради з питань місцевого самоврядування під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника. Голових районних рад та адміністрацій, керуючі справами, міські голови міст обласного значення беруть участь у нараді на тему: «Про розвиток в області інфраструктури аграрного ринку та хід виконання Програми розвитку особистих селянських фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року №40».

Учасники зібрання ознайомилися із роботою товариства з додатковою відповідальністю «Брацлав», яке займається науковими розробками, дослідженнями, конструюванням, виробництвом, монтажем і сервісом агропромислового обладнання, будівництвом та реконструкцією тваринних комплексів. Це єдине в Україні підприємство – виробник продукції для тваринницьких комплексів. Завдяки продукції компанії одна доярка може обслуговувати до 300 корів.

Історія компанії розпочалася з 1979 року і на сьогодні є потужним виробником сучасного вітчизняного сільськогосподарського обладнання для тваринництва.

– Наше підприємство є експортно-орієнтованим і представляє свою продукцію та нові розробки на всесвітніх аграрних виставках, в тому числі EuroTier з 2006 року, – зазначив генеральний директор ТДВ «Брацлав» Петро Михайленко. – Компанія має сертифікат ISO9001:2008 від міжнародних організацій IQ Net і DQSGmbh, що підтверджує систему якості та щорічно успішно проходить аудит для підтвердження цього сертифікату.

Останнім часом компанія вирішила розширити свої межі та почала розвивати нові напрями: виробництво колісної техніки, обладнання для садівництва, будівництво тваринних комплексів за новітніми технологіями (з легких металевих конструкцій).

– У нас працюють висококваліфіковані спеціалісти, починаючи з конструкторів закінчуючи працівниками виробництва, – продовжує Петро Миколайович. – Загальна кількість працівників групи компаній «Брацлав» становить 750 чоловік. «Брацлав» має великі площі, що зосередженні на одній території з усіма підведеними комунікаціями. Підприємство розташоване на території 3,6га, а також маємо 10 га землі навколишньої території під забудову та розширення.

На території підприємництва розміщено декілька цехів та складських приміщень. Нещодавно для клієнтів відкрита показова зала для ознайомлення із продукцією.

– Компанія є одним із основних виробників вітчизняної техніки, яка увійшла до переліку виробників сільгосптехніки, 20% вартості якої компенсується за рахунок коштів державного бюджету, - зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник.

Учасники наради ознайомились зі зразками представленої продукції, а  чотирьом працівникам ТДВ «Брацлав» вручили грамоти облдержадміністрації та обласної Ради за сумлінну роботу.

 

Повернутись Створено: 19 вересня 2018 року, 11:31 Переглядів: 2287

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація