26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Компанія «Брацлав» – єдине в Україні підприємство, що виготовляє продукцію для тваринницьких комплексів Роздрукувати

19 вересня проходить робота розширеної виїзної Координаційної ради з питань місцевого самоврядування під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника. Голових районних рад та адміністрацій, керуючі справами, міські голови міст обласного значення беруть участь у нараді на тему: «Про розвиток в області інфраструктури аграрного ринку та хід виконання Програми розвитку особистих селянських фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року №40».

Учасники зібрання ознайомилися із роботою товариства з додатковою відповідальністю «Брацлав», яке займається науковими розробками, дослідженнями, конструюванням, виробництвом, монтажем і сервісом агропромислового обладнання, будівництвом та реконструкцією тваринних комплексів. Це єдине в Україні підприємство – виробник продукції для тваринницьких комплексів. Завдяки продукції компанії одна доярка може обслуговувати до 300 корів.

Історія компанії розпочалася з 1979 року і на сьогодні є потужним виробником сучасного вітчизняного сільськогосподарського обладнання для тваринництва.

– Наше підприємство є експортно-орієнтованим і представляє свою продукцію та нові розробки на всесвітніх аграрних виставках, в тому числі EuroTier з 2006 року, – зазначив генеральний директор ТДВ «Брацлав» Петро Михайленко. – Компанія має сертифікат ISO9001:2008 від міжнародних організацій IQ Net і DQSGmbh, що підтверджує систему якості та щорічно успішно проходить аудит для підтвердження цього сертифікату.

Останнім часом компанія вирішила розширити свої межі та почала розвивати нові напрями: виробництво колісної техніки, обладнання для садівництва, будівництво тваринних комплексів за новітніми технологіями (з легких металевих конструкцій).

– У нас працюють висококваліфіковані спеціалісти, починаючи з конструкторів закінчуючи працівниками виробництва, – продовжує Петро Миколайович. – Загальна кількість працівників групи компаній «Брацлав» становить 750 чоловік. «Брацлав» має великі площі, що зосередженні на одній території з усіма підведеними комунікаціями. Підприємство розташоване на території 3,6га, а також маємо 10 га землі навколишньої території під забудову та розширення.

На території підприємництва розміщено декілька цехів та складських приміщень. Нещодавно для клієнтів відкрита показова зала для ознайомлення із продукцією.

– Компанія є одним із основних виробників вітчизняної техніки, яка увійшла до переліку виробників сільгосптехніки, 20% вартості якої компенсується за рахунок коштів державного бюджету, - зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник.

Учасники наради ознайомились зі зразками представленої продукції, а  чотирьом працівникам ТДВ «Брацлав» вручили грамоти облдержадміністрації та обласної Ради за сумлінну роботу.

 

Повернутись Створено: 19 вересня 2018 року, 11:31 Переглядів: 1368

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація