Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Комунальна власність Роздрукувати

Аеропорт «Вінниця» проходить державну сертифікацію

12-13 травня Державна авіаційна адміністрація здійснювала планову сертифікаційну перевірку обласного комунального підприємства «Аеропорт «Вінниця», а саме його аеродрому.
Голова комісії Державіаадміністрації Григорій Голодняк зустрівся із головою обласної Ради Сергієм Татусяком, аби поінформувати його про попередні результати інспекції аеродрому.

Також під час зустрічі були присутні: 1-й заступник голови облради Ігор Кревський, начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин, начальник управління транспорту ОДА Анатолій Вакар та директор аеропорту «Вінниця» Ярослав Мазурець.
Григорій Голодняк повідомив, що залишився задоволений побаченим на вінницькому летовищі, а також відзначив позитивні зміни у розвитку аеропорту.
– Вінницький аеродром безперешкодно може приймати і відправляти сучасні літаки, – висловив попередній результат голова комісії. – Але остаточний звіт Державіаадміністрація надасть через 10 днів.
Назвав інспектор і проблемні питання аеропорту, які потребують першочергового втручання і фінансових вкладень.
– Обласна Рада якраз над цим працює. Задля залучення інвестора і пришвидшення оренди аеропорту, ми спростили умови оренди та знизили орендну ставку для потенційного орендаря, – поінформував співрозмовника С.Татусяк.
Голова додав, що обласна Рада шукає не будь-якого інвестора, а ефективного, – який би зміг не тільки зберегти підприємство, а й якісно його розвинути.
У зв’язку з цим Григорій Голодняк та Сергій Татусяк обговорили інвестиційний досвід інших регіональних аеропортів України, які нині успішно функціонують.

Повернутись Створено: 13 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1507

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація