23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Комунальна власність Роздрукувати

Аеропорт «Вінниця» проходить державну сертифікацію

12-13 травня Державна авіаційна адміністрація здійснювала планову сертифікаційну перевірку обласного комунального підприємства «Аеропорт «Вінниця», а саме його аеродрому.
Голова комісії Державіаадміністрації Григорій Голодняк зустрівся із головою обласної Ради Сергієм Татусяком, аби поінформувати його про попередні результати інспекції аеродрому.

Також під час зустрічі були присутні: 1-й заступник голови облради Ігор Кревський, начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин, начальник управління транспорту ОДА Анатолій Вакар та директор аеропорту «Вінниця» Ярослав Мазурець.
Григорій Голодняк повідомив, що залишився задоволений побаченим на вінницькому летовищі, а також відзначив позитивні зміни у розвитку аеропорту.
– Вінницький аеродром безперешкодно може приймати і відправляти сучасні літаки, – висловив попередній результат голова комісії. – Але остаточний звіт Державіаадміністрація надасть через 10 днів.
Назвав інспектор і проблемні питання аеропорту, які потребують першочергового втручання і фінансових вкладень.
– Обласна Рада якраз над цим працює. Задля залучення інвестора і пришвидшення оренди аеропорту, ми спростили умови оренди та знизили орендну ставку для потенційного орендаря, – поінформував співрозмовника С.Татусяк.
Голова додав, що обласна Рада шукає не будь-якого інвестора, а ефективного, – який би зміг не тільки зберегти підприємство, а й якісно його розвинути.
У зв’язку з цим Григорій Голодняк та Сергій Татусяк обговорили інвестиційний досвід інших регіональних аеропортів України, які нині успішно функціонують.

Повернутись Створено: 13 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1434

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація