Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Комунальна власність Роздрукувати

Аеропорт «Вінниця» проходить державну сертифікацію

12-13 травня Державна авіаційна адміністрація здійснювала планову сертифікаційну перевірку обласного комунального підприємства «Аеропорт «Вінниця», а саме його аеродрому.
Голова комісії Державіаадміністрації Григорій Голодняк зустрівся із головою обласної Ради Сергієм Татусяком, аби поінформувати його про попередні результати інспекції аеродрому.

Також під час зустрічі були присутні: 1-й заступник голови облради Ігор Кревський, начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин, начальник управління транспорту ОДА Анатолій Вакар та директор аеропорту «Вінниця» Ярослав Мазурець.
Григорій Голодняк повідомив, що залишився задоволений побаченим на вінницькому летовищі, а також відзначив позитивні зміни у розвитку аеропорту.
– Вінницький аеродром безперешкодно може приймати і відправляти сучасні літаки, – висловив попередній результат голова комісії. – Але остаточний звіт Державіаадміністрація надасть через 10 днів.
Назвав інспектор і проблемні питання аеропорту, які потребують першочергового втручання і фінансових вкладень.
– Обласна Рада якраз над цим працює. Задля залучення інвестора і пришвидшення оренди аеропорту, ми спростили умови оренди та знизили орендну ставку для потенційного орендаря, – поінформував співрозмовника С.Татусяк.
Голова додав, що обласна Рада шукає не будь-якого інвестора, а ефективного, – який би зміг не тільки зберегти підприємство, а й якісно його розвинути.
У зв’язку з цим Григорій Голодняк та Сергій Татусяк обговорили інвестиційний досвід інших регіональних аеропортів України, які нині успішно функціонують.

Повернутись Створено: 13 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 2491

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація