Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Комунальне господарство Роздрукувати

Ігор Кревський: «Оцінка керівників – це на 10-20% зменшення збитковості підприємств»

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський вважає, що щорічна оцінка діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області – є ефективним способом підвищити якість роботи комунальних структур.

– Ми не оцінюємо особистісні якості керівника, а визначаємо його професійну компетентність за результатами діяльності підприємства. Якщо показники позитивні, значить керівник на своєму місці, – пояснює І.Кревський.
Як повідомив 1-й заступник голови обласної Ради, за результатами оцінки у 2011 році було розірвано контракт із 9-ма керівниками комунальних установ. Разом з тим, наголошує Ігор Миколайович, оцінка дозволяє виявити і стимулювати ефективних менеджерів.
– Комісія, яка здійснює оцінку – це не каральний орган. Наприклад, за результатами торішньої оцінки кілька керівників були представлені до вищих звань, ще півсотні були стимульовані грошовими надбавками, – повідомив І.Кревський.
Але найголовніше, чого досягається щорічною оцінкою, – це покращення фінансових показників підприємств.
– Головне досягнення оцінки керівників – це те, що цим самим ми домагаємося зменшення збитковості підприємств. Так минулого року на 10-20% понизилася збитковість комунальних структур, – зазначив Ігор Миколайович.

Нагадаємо, що цього року оцінка діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області відбуватиметься 7-28 лютого.
 

Повернутись Створено: 3 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 971

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація