23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Комунальне господарство Роздрукувати

Ігор Кревський: «Оцінка керівників – це на 10-20% зменшення збитковості підприємств»

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський вважає, що щорічна оцінка діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області – є ефективним способом підвищити якість роботи комунальних структур.

– Ми не оцінюємо особистісні якості керівника, а визначаємо його професійну компетентність за результатами діяльності підприємства. Якщо показники позитивні, значить керівник на своєму місці, – пояснює І.Кревський.
Як повідомив 1-й заступник голови обласної Ради, за результатами оцінки у 2011 році було розірвано контракт із 9-ма керівниками комунальних установ. Разом з тим, наголошує Ігор Миколайович, оцінка дозволяє виявити і стимулювати ефективних менеджерів.
– Комісія, яка здійснює оцінку – це не каральний орган. Наприклад, за результатами торішньої оцінки кілька керівників були представлені до вищих звань, ще півсотні були стимульовані грошовими надбавками, – повідомив І.Кревський.
Але найголовніше, чого досягається щорічною оцінкою, – це покращення фінансових показників підприємств.
– Головне досягнення оцінки керівників – це те, що цим самим ми домагаємося зменшення збитковості підприємств. Так минулого року на 10-20% понизилася збитковість комунальних структур, – зазначив Ігор Миколайович.

Нагадаємо, що цього року оцінка діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області відбуватиметься 7-28 лютого.
 

Повернутись Створено: 3 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 875

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація