21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Комунальний навчальний заклад обласної Ради співпрацює з французьким благодійним фондом Роздрукувати

21 листопада заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк відвідав комунальний заклад обласної Ради – Немирівський навчально-реабілітаційний центр. Зустріч відбулась на запрошення колективу та вихованців закладу.

В День Гідності та Свободи Михайло Володимирович розповів дітям про події на Майдані Незалежності, які відбувались у Києві під час Революції Гідності та про свою безпосередню участь у них.

Окрім спілкування, заступник голови обласної Ради разом з колективом та директором центру Василем Кондратюком обговорили перспективи розвитку комунального закладу.

Немирівський навчально-реабілітаційний центр є комунальним закладом обласної Ради та відноситься до загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів. Центр займається освітою дітей з особливими освітніми потребами, зумовленими вадами їхнього розвитку. Тут діти здобувають дошкільну та загальну середню освіту, відповідно до їхніх можливостей, здібностей з урахуванням індивідуальних особливостей розвитку. Вихованці навчального закладу отримують медичну, фізичну, психолого-педагогічну та соціально-побутову реабілітацію.

Наразі в центрі навчається 120 дітей. До складу педагогічного колективу входить 53 вчителі-вихователі, всього працює 93 працівники. Це єдина школа-інтернат в області, де разом з класами облаштовано ігрові кімнати. Оновлено систему опалення, замінено котли з альтернативним видом палива, відремонтовано теплові пункти, які охоплюють від двох до трьох приміщень, відремонтовано покрівлю їдальні.

Школа постійно співпрацює з французьким благодійним фондом «Franсe–Україна», який допомагає закладу покращувати матеріально-технічну базу, облаштовувати медичний пункт, майстерні для дівчаток і хлопчиків. Завдячуючи співпраці з італійськими фондами, учні з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, малозабезпечених сімей, двічі на рік мають можливість відпочивати в Італії.

Повернутись Створено: 22 листопада 2017 року, 11:25 Переглядів: 500

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація