Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Комунальний навчальний заклад обласної Ради співпрацює з французьким благодійним фондом Роздрукувати

21 листопада заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк відвідав комунальний заклад обласної Ради – Немирівський навчально-реабілітаційний центр. Зустріч відбулась на запрошення колективу та вихованців закладу.

В День Гідності та Свободи Михайло Володимирович розповів дітям про події на Майдані Незалежності, які відбувались у Києві під час Революції Гідності та про свою безпосередню участь у них.

Окрім спілкування, заступник голови обласної Ради разом з колективом та директором центру Василем Кондратюком обговорили перспективи розвитку комунального закладу.

Немирівський навчально-реабілітаційний центр є комунальним закладом обласної Ради та відноситься до загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів. Центр займається освітою дітей з особливими освітніми потребами, зумовленими вадами їхнього розвитку. Тут діти здобувають дошкільну та загальну середню освіту, відповідно до їхніх можливостей, здібностей з урахуванням індивідуальних особливостей розвитку. Вихованці навчального закладу отримують медичну, фізичну, психолого-педагогічну та соціально-побутову реабілітацію.

Наразі в центрі навчається 120 дітей. До складу педагогічного колективу входить 53 вчителі-вихователі, всього працює 93 працівники. Це єдина школа-інтернат в області, де разом з класами облаштовано ігрові кімнати. Оновлено систему опалення, замінено котли з альтернативним видом палива, відремонтовано теплові пункти, які охоплюють від двох до трьох приміщень, відремонтовано покрівлю їдальні.

Школа постійно співпрацює з французьким благодійним фондом «Franсe–Україна», який допомагає закладу покращувати матеріально-технічну базу, облаштовувати медичний пункт, майстерні для дівчаток і хлопчиків. Завдячуючи співпраці з італійськими фондами, учні з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, малозабезпечених сімей, двічі на рік мають можливість відпочивати в Італії.

Повернутись Створено: 22 листопада 2017 року, 11:25 Переглядів: 574

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація