26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Комунальний навчальний заклад обласної Ради співпрацює з французьким благодійним фондом Роздрукувати

21 листопада заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк відвідав комунальний заклад обласної Ради – Немирівський навчально-реабілітаційний центр. Зустріч відбулась на запрошення колективу та вихованців закладу.

В День Гідності та Свободи Михайло Володимирович розповів дітям про події на Майдані Незалежності, які відбувались у Києві під час Революції Гідності та про свою безпосередню участь у них.

Окрім спілкування, заступник голови обласної Ради разом з колективом та директором центру Василем Кондратюком обговорили перспективи розвитку комунального закладу.

Немирівський навчально-реабілітаційний центр є комунальним закладом обласної Ради та відноситься до загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів. Центр займається освітою дітей з особливими освітніми потребами, зумовленими вадами їхнього розвитку. Тут діти здобувають дошкільну та загальну середню освіту, відповідно до їхніх можливостей, здібностей з урахуванням індивідуальних особливостей розвитку. Вихованці навчального закладу отримують медичну, фізичну, психолого-педагогічну та соціально-побутову реабілітацію.

Наразі в центрі навчається 120 дітей. До складу педагогічного колективу входить 53 вчителі-вихователі, всього працює 93 працівники. Це єдина школа-інтернат в області, де разом з класами облаштовано ігрові кімнати. Оновлено систему опалення, замінено котли з альтернативним видом палива, відремонтовано теплові пункти, які охоплюють від двох до трьох приміщень, відремонтовано покрівлю їдальні.

Школа постійно співпрацює з французьким благодійним фондом «Franсe–Україна», який допомагає закладу покращувати матеріально-технічну базу, облаштовувати медичний пункт, майстерні для дівчаток і хлопчиків. Завдячуючи співпраці з італійськими фондами, учні з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, малозабезпечених сімей, двічі на рік мають можливість відпочивати в Італії.

Повернутись Створено: 22 листопада 2017 року, 11:25 Переглядів: 484

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація