Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Комунальний навчальний заклад обласної Ради співпрацює з французьким благодійним фондом Роздрукувати

21 листопада заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк відвідав комунальний заклад обласної Ради – Немирівський навчально-реабілітаційний центр. Зустріч відбулась на запрошення колективу та вихованців закладу.

В День Гідності та Свободи Михайло Володимирович розповів дітям про події на Майдані Незалежності, які відбувались у Києві під час Революції Гідності та про свою безпосередню участь у них.

Окрім спілкування, заступник голови обласної Ради разом з колективом та директором центру Василем Кондратюком обговорили перспективи розвитку комунального закладу.

Немирівський навчально-реабілітаційний центр є комунальним закладом обласної Ради та відноситься до загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів. Центр займається освітою дітей з особливими освітніми потребами, зумовленими вадами їхнього розвитку. Тут діти здобувають дошкільну та загальну середню освіту, відповідно до їхніх можливостей, здібностей з урахуванням індивідуальних особливостей розвитку. Вихованці навчального закладу отримують медичну, фізичну, психолого-педагогічну та соціально-побутову реабілітацію.

Наразі в центрі навчається 120 дітей. До складу педагогічного колективу входить 53 вчителі-вихователі, всього працює 93 працівники. Це єдина школа-інтернат в області, де разом з класами облаштовано ігрові кімнати. Оновлено систему опалення, замінено котли з альтернативним видом палива, відремонтовано теплові пункти, які охоплюють від двох до трьох приміщень, відремонтовано покрівлю їдальні.

Школа постійно співпрацює з французьким благодійним фондом «Franсe–Україна», який допомагає закладу покращувати матеріально-технічну базу, облаштовувати медичний пункт, майстерні для дівчаток і хлопчиків. Завдячуючи співпраці з італійськими фондами, учні з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, малозабезпечених сімей, двічі на рік мають можливість відпочивати в Італії.

Повернутись Створено: 22 листопада 2017 року, 11:25 Переглядів: 552

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація