Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Конгрес місцевого самоврядувння закликав громадськість і політикум до термінових перемовин Роздрукувати

22 січня у Харкові відбулося розширене засідання Ради Національного Конгресу місцевого самоврядування України, у якому взяв участь голова Вінницької обласної Ради, віце-президент Української асоціації районних та обласних рад з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Сергій Татусяк.

Також на засіданні були присутні: голова Харківської обласної ради, президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов, президент Асоціації міст України Юрій Вілкул, Харківський міський голова Геннадій Кернес, народні депутати України Володимир Мисик, Анатолій Денисенко, Ірина Горіна, Анатолій Гіршфельд, голови обласних рад.

Учасники розширеного засідання Ради Національного Конгресу місцевого самоврядування України ухвалили проект Звернення щодо суспільно-політичної ситуації в країні:

ЗВЕРНЕННЯ

розширеного засідання Ради Національного конгресу місцевого самоврядування України

Органи місцевого самоврядування не можуть залишатися осторонь, коли екстремістськими силами грубо зневажається законодавство, руйнується інфраструктура нашої столиці, ставиться під загрозу життя і безпека громадян, цілісність нашої держави.

Ми відповідаємо за забезпечення життєдіяльності територіальних громад, за те, щоб наші громадяни жили в комфортних містах і селах, а їх права були надійно захищені. Ми переконані у тому, що реального розвитку нашої держави можна досягти тільки щоденною, наполегливою роботою як влади, так і всіх учасників політичного процесу в законодавчому полі, визначеному Конституцією України.

Прийняття Державного бюджету дозволило місцевим органам влади розпочати формування відповідних бюджетів та забезпечити своєчасну виплату заробітної плати та пенсій. Їх виконання стане надійною основою для розвитку всіх без винятку територій та підвищення якості життя мільйонів наших співвітчизників. Саме цього чекають українці.

Засуджуємо будь-які протизаконні акції та дії, які загрожують безпеці громадян і цілісності нашої держави. Ми звертаємось до жителів усіх територіальних громад: заходу і сходу, півдня і півночі України — не піддаватись на провокації тих, хто закликає до насильства та ворожнечі в державі. Ми звертаємось до усіх, хто справді зацікавлений у збереженні нашої держави, у продовженні курсу на її демократичний розвиток, до політичних і громадських лідерів з проханням сісти за стіл переговорів задля вирішення життєво важливих питань розвитку держави. Всі протиправні та насильницькі дії повинні бути негайно припинені.

Повернутись Створено: 22 січня 2014 року, 16:48 Переглядів: 1011

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація