Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Конкурс англійської мови   «Spelling Bee» ініціював депутат обласної Ради Роздрукувати

В Могилеві-Подільському депутат обласної Ради Геннадій         Вацак  ініційював загальноміський конкурс  серед школярів під назвою «День англійської мови». Дізнавшись про мовознавчий проект, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва Вінницької академії неперервної освіти  Олена Герасімова запропонувала меценату продовжити починання і спрямувати його на підтримку обдарованих дітей усієї Вінницької області. І от днями  на базі комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» за  підтримки  Геннадія Вацака був проведений обласний етап конкурсу  для знавців англійської мови «Spelling Bee». Це аналог відомого американського конкурсу, суть якого полягає в тому, що дітям дають слово, яке вони повинні назвати  по літерах. Такі орфографічні конкурси спонукають дітей більше читати,  сприяють розширенню словникового запасу іноземної мови. Перемагає в конкурсі той, хто більше всіх правильно вимовить слова по літерах. До Вінниці на конкурс приїхав 61 школяр – переможці міських та районних етапів змагань. Визначали кращого знавця англійської мови у трьох номінаціях: 5-6 класи, 7-9 класи та 10-11 класи.

Конкурс серед найграмотніших учнів області вирішили провести напередодні дня Святого Миколая – свята радощів і подарунків. На заході виступив Геннадій Вацак, який приготував для конкурсантів смачні солодкі подарунки. Вітаючи інтелектуалів, меценат звернувся до них англійською.

– У наш час знання іноземної мови — це не просто показник освіченості та інтелектуального розвитку, – зазначив Геннадій Анатолійович. – Це –  життєва необхідність. У свій час я не  приділяв достатньої уваги цьому предмету, а зараз відчув, що знання мови розкриває можливості для спілкування та ведення бізнесу. І тому обов’язково виділяю  в своєму напруженому робочому графіку час для занять з англійської, вдосконалення мовних знань.

Конкурсантів «Spelling Bee» також привітали в онлайн-режимі педагоги з США, Англії та Ізраїлю, побажали перемоги найсильнішому, також заохочуючи до вивчення англійської мови.

Конкурс пройшов чітко й злагоджено, на сцені всі учасники мали можливість продемонструвати свою майстерність у присутності глядачів, педагогів, лише за номерами, не називаючи прізвищ, школи, населеного пункту. «Битва інтелектуалів» продемонструвала високий рівень підготовки учасників змагань. Переможцями стали ті, хто був більш уважним та мав найшвидшу реакцію.

У номінації серед учнів 5-6 класів перше місце посіла Софія Житнікова – учениця 6-го класу КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 м.Хмільника», диплом другого ступеня отримала Іванна Габрик – учениця 6-го класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 м.Калинівки.

У номінації серед учнів 7-9 класів диплом першого ступеня отримав Денис Цвик – учень 9-го класу Тульчинської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1, другого ступеня – Вікторія Мандрик, учениця 9-го класу СЗШ І-ІІІ ступенів № 1 с. Городківка Крижопільського району.

Серед учнів 10-11 класів найкращими виявилися Данило Вербовенко – учень 11-го класу «НВК: Гайсинська СЗШ інтернат І-ІІІ ступенів – гімназія Гайсинського району» та Вероніка Федорова – учениця  Тульчинської ЗШ І-ІІІ ступенів № 2.

Всі учасники «Spelling Bee», окрім статуеток у вигляді невтомних бджілок  від організаторів – академії неперервної освіти – та дипломів, отримали солодкі подарунки від Кондитерського Дому «Вацак», а шість володарів перших та других місць – ще й матеріальне заохочення від Геннадія Вацака (перша премія – 1000 грн, друга – 800 грн) разом зі смачним  тортами. Меценат окремо відзначив трійку школярів, яким до перемоги не вистачило трохи балів, вони також отримали премію в  500 гривень.

Співпраця депутата обласної Ради  з Вінницькою академією неперервної освіти  продовжується. Вже в квітні наступного року спільно організують наступний лінгвістичний  конкурс.  

 

 

 

 

Повернутись Створено: 19 грудня 2017 року, 17:51 Переглядів: 785

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація