13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Конкурс на заміщення посади керівника Вінницького училища культури і мистецтв знову буде оголошено Роздрукувати

Сьогодні, 27 березня, під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулося засідання комісії з організації проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального вищого навчального заклад  «Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М.Д.Леонтовича».

Участь у засіданні взяли депутати обласної Ради, голова постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександр Масленніков і голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, заступник керуючого справами - начальник юридичного відділу виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник, заступник начальника управління культури і мистецтва облдержадміністрації Валентина Троян, завідувач відділом педагогічних та керівних кадрів Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Кузьменко.

– Ми пройшли шлях, що передбачений законодавством, також ми виконали всі процедурні вимоги щодо оголошення та проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального навчального закладу, – сказав Анатолій Олійник. – Але жодної кандидатури для участі в конкурсі не було.

В ході засідання Володимир Кузьменко зауважив, що причиною відсутності кандидатур на участь у конкурсі могло стати те, що вимоги в Законі України «Про вищу освіту» занадто завищені і жоден кандидат не відповідав запропонованим умовам.

- В статті 42 Закону України «Про вищу освіту» сказано, що кандидат на посаду керівника вищого навчального закладу повинен мати вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як 10 років, – зазначив Володимир Омельянович.

Комісією було прийнято рішення напрацювати письмове звернення до Міністерства освіти і науки України щодо надання роз’яснень із зазначеного закону.

Також від постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації до Верховної Ради України буде підготовлено звернення про внесення деяких змін до Закону Україну «Про вищу освіту».

Анатолій Олійник зазначив, що потрібно буде також попрацювати і над проектом рішення обласної Ради, щоб можна було знову оголосити конкурс, відповідно до вимог чинного законодавства.

Повернутись Створено: 27 березня 2017 року, 16:42 Переглядів: 598

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація