13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Конкурс проектів Роздрукувати

 

Найактивніші громади області будуть профінансовані

21 червня відбулось засідання Конкурсної ради дев’ятого обласного Конкурсу проектів розвитку територіальних громад, яке провів перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Вінницька область першою започаткувала Конкурс проектів розвитку територіальних громад у 2003 році, на який щорічно виділялася певна сума коштів. За період з 2003 по 2011 роки з обласного бюджету на потреби територіальних громад виділено майже 10 млн. грн.
На засіданні, що проходило в обласній Раді, розглядалося два питання: про підбиття підсумків та визначення переможців дев’ятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, а також визначення переможців додаткового конкурсу із впровадження децентралізованої моделі водопостачання.
Відкриваючи засідання, Ігор Кревський відмітив значно вищу активність територіальних громад в порівнянні з минулим періодом. Для порівняння, 2012 року органами місцевого самоврядування області на конкурс подано 198 проектів, загальний бюджет яких складає 25 млн.грн., у 2011 році - 158 проектів.
Нинішнього року серед усіх районів області та міст обласного значення найактивнішими учасниками стали громади Погребищенського (22 проекти), Томашпільського – (20 проектів) та Калинівського (19 проектів) районів. Проте, така активність не є рівномірною. Відтак, не проявили ініціативності і не подали жодного проекту територіальні громади Козятинського району, міст Вінниці та Ладижина.
За підсумками засідання Конкурсної комісії, в першому етапі обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад 40 проектів визнано переможцями. Кошти, передбачені на впровадження проектів, будуть використанні на облаштування соціальних об’єктів: водогонів, доріг, шкіл, дитсадків ФАПів та ін., необхідних для подальшого розвитку територіальних громад нашої області.
Беручи до уваги велику соціальну значимість проектів, а також високу активність і зацікавленість населення у покращенні умов на території свого населеного пункту, Конкурсна комісія рекомендуватиме обласній держадміністрації внести пропозицій щодо додаткового фінансування в сумі 1 млн. грн. для проведення ІІ етапу обласного Конкурсу.

Повернутись Створено: 22 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1038

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація