9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Конкурс проектів Роздрукувати

 

Найактивніші громади області будуть профінансовані

21 червня відбулось засідання Конкурсної ради дев’ятого обласного Конкурсу проектів розвитку територіальних громад, яке провів перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Вінницька область першою започаткувала Конкурс проектів розвитку територіальних громад у 2003 році, на який щорічно виділялася певна сума коштів. За період з 2003 по 2011 роки з обласного бюджету на потреби територіальних громад виділено майже 10 млн. грн.
На засіданні, що проходило в обласній Раді, розглядалося два питання: про підбиття підсумків та визначення переможців дев’ятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, а також визначення переможців додаткового конкурсу із впровадження децентралізованої моделі водопостачання.
Відкриваючи засідання, Ігор Кревський відмітив значно вищу активність територіальних громад в порівнянні з минулим періодом. Для порівняння, 2012 року органами місцевого самоврядування області на конкурс подано 198 проектів, загальний бюджет яких складає 25 млн.грн., у 2011 році - 158 проектів.
Нинішнього року серед усіх районів області та міст обласного значення найактивнішими учасниками стали громади Погребищенського (22 проекти), Томашпільського – (20 проектів) та Калинівського (19 проектів) районів. Проте, така активність не є рівномірною. Відтак, не проявили ініціативності і не подали жодного проекту територіальні громади Козятинського району, міст Вінниці та Ладижина.
За підсумками засідання Конкурсної комісії, в першому етапі обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад 40 проектів визнано переможцями. Кошти, передбачені на впровадження проектів, будуть використанні на облаштування соціальних об’єктів: водогонів, доріг, шкіл, дитсадків ФАПів та ін., необхідних для подальшого розвитку територіальних громад нашої області.
Беручи до уваги велику соціальну значимість проектів, а також високу активність і зацікавленість населення у покращенні умов на території свого населеного пункту, Конкурсна комісія рекомендуватиме обласній держадміністрації внести пропозицій щодо додаткового фінансування в сумі 1 млн. грн. для проведення ІІ етапу обласного Конкурсу.

Повернутись Створено: 22 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1138

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація