23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Конкурс проектів Роздрукувати

 

Найактивніші громади області будуть профінансовані

21 червня відбулось засідання Конкурсної ради дев’ятого обласного Конкурсу проектів розвитку територіальних громад, яке провів перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Вінницька область першою започаткувала Конкурс проектів розвитку територіальних громад у 2003 році, на який щорічно виділялася певна сума коштів. За період з 2003 по 2011 роки з обласного бюджету на потреби територіальних громад виділено майже 10 млн. грн.
На засіданні, що проходило в обласній Раді, розглядалося два питання: про підбиття підсумків та визначення переможців дев’ятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, а також визначення переможців додаткового конкурсу із впровадження децентралізованої моделі водопостачання.
Відкриваючи засідання, Ігор Кревський відмітив значно вищу активність територіальних громад в порівнянні з минулим періодом. Для порівняння, 2012 року органами місцевого самоврядування області на конкурс подано 198 проектів, загальний бюджет яких складає 25 млн.грн., у 2011 році - 158 проектів.
Нинішнього року серед усіх районів області та міст обласного значення найактивнішими учасниками стали громади Погребищенського (22 проекти), Томашпільського – (20 проектів) та Калинівського (19 проектів) районів. Проте, така активність не є рівномірною. Відтак, не проявили ініціативності і не подали жодного проекту територіальні громади Козятинського району, міст Вінниці та Ладижина.
За підсумками засідання Конкурсної комісії, в першому етапі обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад 40 проектів визнано переможцями. Кошти, передбачені на впровадження проектів, будуть використанні на облаштування соціальних об’єктів: водогонів, доріг, шкіл, дитсадків ФАПів та ін., необхідних для подальшого розвитку територіальних громад нашої області.
Беручи до уваги велику соціальну значимість проектів, а також високу активність і зацікавленість населення у покращенні умов на території свого населеного пункту, Конкурсна комісія рекомендуватиме обласній держадміністрації внести пропозицій щодо додаткового фінансування в сумі 1 млн. грн. для проведення ІІ етапу обласного Конкурсу.

Повернутись Створено: 22 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1016

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація