Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Конкурс Вінницької обласної Ради «Комфортні громади» на 2021-2022 роки Роздрукувати

Конкурс Вінницької обласної Ради

«Комфортні громади» на 2021-2022 роки

         Відповідно до розпорядження голови обласної Ради  «Про конкурс Вінницької обласної Ради «Комфортні громади у 2021-2022 роках» від 5 жовтня 2021 року № 284 та рішення Експертної ради (протокол № 1 від 5 жовтня 2021 р.) з 05 жовтня 2021 року оголошено конкурс Вінницької обласної Ради «Комфортні громади у 2021-2022 роках» (далі - Конкурс).

 

У Конкурсі беруть участь проєкти, розроблені та подані сільськими, селищними та міськими радами Вінницької області.

 

Відбір проєктів на Конкурс відбувається у два етапи.

І етап відбувається на місцевому рівні. Сільська, селищна та міська рада відповідальні за відбір та подачу проєктів на ІІ етап Конкурсу.

ІІ етап відбувається на обласному рівні. Подача проєктів територіальними громадами до Дирекції конкурсу відбувається у визначені цим Положенням терміни. Організація презентування та оцінювання проєктів здійснюється Виконавчим адміністратором Конкурсу. Переможці Конкурсу визначаються  Експертною радою.

До участі в ІІ етапі Конкурсу приймаються не більше 4-х проєктів від територіальної громади з населенням 10 тис жителів та більше, з яких переможцями можуть бути визнані не більше 2-х проєктів та не більше 2-х проєктів від територіальної громади з населенням менше 10 тис жителів, з яких переможцем може бути визнано не більше 1-го проєкту.

ГРАНИЧНІ ОБСЯГИ СПІВФІНАНСУВАННЯ ТА ВЕЛИЧИНА ВЛАСНОГО ВНЕСКУ:

для територіальної громади з населенням 10 тис жителів та більше обсяг співфінансування з обласного бюджету – до 500 тис. грн, власний внесок та/або внесок партнерів – не менше 50 % від загального бюджету проєкту;

для територіальної громади з населенням менше 10 тис жителів обсяг співфінансування з обласного бюджету – до 350 тис. грн, власний внесок та/або внесок партнерів – не менше 30 % від загального бюджету проєкту.

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ КОНКУРСУ:

1. «Безпечна та доступна громада» - впровадження сучасних цифрових технологій та рішень для підвищення рівня безпеки та добробуту жителів громади. Створення середовища, доступного для всіх жителів громади.

2. «Здоров’я жителів громади» - здійснення належного матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я (первинного та вторинного рівнів) задля забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення області, створення умов, спрямованих на підвищення рівня фізичного розвитку та здорового способу життя.

3. «Сучасна громада» - розвиток культурної та туристичної інфраструктури, благоустрій територій і зон відпочинку тощо.

4. «Спроможна громада» - економічний розвиток громад, розвиток малого підприємництва.

УВАГА!

Підготовлені проектні заявки на ІІ етап сільськими, селищними, міськими радами подаються до Дирекції Конкурсу (Управління по зв’язках з органами місцевого самоврядування, міжнародної та міжрегіональної співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату обласної Ради):

- в друкованому та електронному вигляді на пошту vinkonkursrg@gmail.com (одним документом pdf формату)  до 17 грудня 2021 року згідно з формою, розміщеною на офіційному вебсайті Вінницької обласної Ради.

Онлайн реєстрація проєктів відбувається за посиланням :

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfdBj5Sp8l5Rj0AwXKkdXi18Nc1lg-ENVR_xGDA5sQ83zy9lw/viewform

Заяви, які надійшли до Дирекції Конкурсу після встановленого терміну, не розглядаються.

Усі подані до Дирекції Конкурсу матеріали, незалежно від результатів розгляду, заявникам не повертаються.

 

Контактні особи від Дирекції Конкурсу:

Коваленко Крістіна Вікторівна – начальник відділу по зв’язках з органами місцевого самоврядування  управління по зв’язках з органами місцевого самоврядування, міжнародної та міжрегіональної співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату обласної Ради, тел. 61-13-51, 067-740-35-17, vinkonkursrg@gmail.com

Панасюк Олеся Юріївна - начальник відділу міжнародного співробітництва та проєктної діяльності управління по зв’язках з органами місцевого самоврядування, міжнародної та міжрегіональної співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату обласної Ради, тел. 61-13-84, 096-878-08-73, vinkonkursrg@gmail.com

Презентація0.61 MB, 06.10.2021

Розпорядження0.22 MB, 06.10.2021

Додатки_Комфортні_громади0.25 MB, 06.10.2021

Список переможців конкурсу Вінницької обласної Ради "Комфортні громади"0.52 MB, 10.02.2022

Створено: 6 жовтня 2021 року, 14:54

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація