23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Конкурс журналістських робіт продовжили до 30 квітня Роздрукувати

Сьогодні, 9 березня, під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулось перше засідання конкурсної ради з проведення  Обласного конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Під час зібрання очільник найвищого самоврядного органу влади привітав членів конкурсної ради, оголосивши мету зазначеного конкурсу, зокрема, широке висвітлення у засобах масової інформації реформи місцевого самоврядування на Вінниччині.

– Ми всі проходимо сьогодні непростий етап зміни системи влади – передачі повноважень і відповідальності на місцях, ми стали на цей шлях не декларативно, а фактично, тому зараз дуже важливо, щоб вінничани були поінформовані про те, що чекає нас за результатами прийнятих рішень керівництвом держави, – зазначив Анатолій Олійник.

У своєму виступі експерт Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» Людмила Васильєва зауважила, що під час підготовки журналістських робіт важливо дотримуватися критеріїв, які будуть основними при оцінюванні домінантів. Зокрема, враховуватимуться актуальність, фаховість, креативність та дотримання стандартів журналістики.

Секретар конкурсної ради, заступник керуючого справами – начальник аналітично-інформаційного відділу виконавчого апарату обласної Ради Ірина Ярошинська поінформувала присутніх про організаційні та технічні умови конкурсу.

В ході засідання також були озвучені окремі пропозиції, зокрема, щодо продовження терміну подачі журналістських робіт, який мав завершитися 1 квітня. Відтак, за результатами голосування, він був продовжений до 30 квітня 2017 року.

Члени конкурсної ради висловили свої думки і про заохочення студентів, які навчаються у вінницьких вишах на факультетах журналістики щодо висвітлення кращих практик децентралізації та позитивних зрушень, що є результатами реформи.

Підсумовуючи зібрання, голова обласної Ради наголосив, що конкурс журналістських робіт дозволить максимально прозоро висвітлювати інформацію щодо питання децентралізації.

– Ми маємо показати комплекс тих питань, які виникають в процесі об’єднання громад, від позитивної практики – до проблем, які можуть виникати в результаті цієї реформи, через публікації, радіо- та телепрограми, розміщені у регіональних ЗМІ, – наголосив Анатолій Олійник.

Конкурс проводиться в Україні вперше, в рамках виконання Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2018 роки, задля сприяння демократичним змінам в Україні через підвищення обізнаності й прихильності населення до реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади.

Переможці конкурсу  визначатимуться у номінаціях: «Краща онлайн-публікація», «Краща стаття», «Кращий радіоматеріал або відеоматеріал». Конкурсні матеріали оцінюватимуться в межах номінацій, відповідно до типу ЗМІ: онлайн-медіа, друковані видання, теле- та радіо компанії.  Передбачається нагородження 18 переможців:  по одному першому місцю (10 тис.грн), по два других місця (6 тис.грн.), та по три нагороди для третього місяця (3 тис.грн.).

За детальнішою інформацією, будь ласка,  звертайтеся до відділу аналітично-інформаційної роботи виконавчого апарату Вінницької обласної Ради за номером  (0432) 611538 або пишіть на адресу: konkurs.rada@gmail.com.

 

Повернутись Створено: 9 березня 2017 року, 18:39 Переглядів: 1033

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація