Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Конкурс журналістських робіт продовжили до 30 квітня Роздрукувати

Сьогодні, 9 березня, під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулось перше засідання конкурсної ради з проведення  Обласного конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Під час зібрання очільник найвищого самоврядного органу влади привітав членів конкурсної ради, оголосивши мету зазначеного конкурсу, зокрема, широке висвітлення у засобах масової інформації реформи місцевого самоврядування на Вінниччині.

– Ми всі проходимо сьогодні непростий етап зміни системи влади – передачі повноважень і відповідальності на місцях, ми стали на цей шлях не декларативно, а фактично, тому зараз дуже важливо, щоб вінничани були поінформовані про те, що чекає нас за результатами прийнятих рішень керівництвом держави, – зазначив Анатолій Олійник.

У своєму виступі експерт Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» Людмила Васильєва зауважила, що під час підготовки журналістських робіт важливо дотримуватися критеріїв, які будуть основними при оцінюванні домінантів. Зокрема, враховуватимуться актуальність, фаховість, креативність та дотримання стандартів журналістики.

Секретар конкурсної ради, заступник керуючого справами – начальник аналітично-інформаційного відділу виконавчого апарату обласної Ради Ірина Ярошинська поінформувала присутніх про організаційні та технічні умови конкурсу.

В ході засідання також були озвучені окремі пропозиції, зокрема, щодо продовження терміну подачі журналістських робіт, який мав завершитися 1 квітня. Відтак, за результатами голосування, він був продовжений до 30 квітня 2017 року.

Члени конкурсної ради висловили свої думки і про заохочення студентів, які навчаються у вінницьких вишах на факультетах журналістики щодо висвітлення кращих практик децентралізації та позитивних зрушень, що є результатами реформи.

Підсумовуючи зібрання, голова обласної Ради наголосив, що конкурс журналістських робіт дозволить максимально прозоро висвітлювати інформацію щодо питання децентралізації.

– Ми маємо показати комплекс тих питань, які виникають в процесі об’єднання громад, від позитивної практики – до проблем, які можуть виникати в результаті цієї реформи, через публікації, радіо- та телепрограми, розміщені у регіональних ЗМІ, – наголосив Анатолій Олійник.

Конкурс проводиться в Україні вперше, в рамках виконання Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2018 роки, задля сприяння демократичним змінам в Україні через підвищення обізнаності й прихильності населення до реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади.

Переможці конкурсу  визначатимуться у номінаціях: «Краща онлайн-публікація», «Краща стаття», «Кращий радіоматеріал або відеоматеріал». Конкурсні матеріали оцінюватимуться в межах номінацій, відповідно до типу ЗМІ: онлайн-медіа, друковані видання, теле- та радіо компанії.  Передбачається нагородження 18 переможців:  по одному першому місцю (10 тис.грн), по два других місця (6 тис.грн.), та по три нагороди для третього місяця (3 тис.грн.).

За детальнішою інформацією, будь ласка,  звертайтеся до відділу аналітично-інформаційної роботи виконавчого апарату Вінницької обласної Ради за номером  (0432) 611538 або пишіть на адресу: konkurs.rada@gmail.com.

 

Повернутись Створено: 9 березня 2017 року, 18:39 Переглядів: 1156

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація