Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Конкурсна комісія не обрала керівника комунального закладу «Кіно-Поділля» Роздрукувати

Сьогодні, 20 червня, відбулося друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу у сфері культури. Конкурс проводився згідно з розпорядженням голови обласної Ради Анатолія Олійника про оголошення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля».  

– Відповідно до пункту 10 ст. 21 Закону України «Про культуру» допоміжними критеріями під час голосування на користь кандидатів є післядипломна освіта в галузі управління, ступінь МВА та MLA, магістра бізнес адміністрування чи магістра державного управління, науковий ступінь доктора філософії (кандидата наук) чи доктора наук, досвід роботи на керівних посадах в українських чи міжнародних компаніях, установах, програмах, проектах у сфері культури, володіння офіційними мовами Європейського Союзу, досвід розроблення і реалізація інвестиційних та інноваційних проектів, схвальні відгуки в засобах масової інформації, а також  бездоганна ділова репутація, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник.  

В ході засідання із презентаціями проєкту розвитку установи на один та п’ять років виступили два кандидати на посаду директора – Сергій Котляревський та Валентина Погребняк.

Потім шляхом таємного голосування члени конкурсної ради обирали із двох претендентів.

Згідно з результатами голосування кандидатуру Валентини Погребняк підтримали 4 члена комісії, кандидатуру Сергія Котляревського – 3 члена комісії, жодного із кандидатів не підтримали двоє членів комісії.

– Для того, щоб обрати керівника комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля» потрібно мінімум п’ять голосів, – наголосив Анатолій Олійник. – Наступний конкурс добору на посаду керівника комунального закладу буде оголошено згідно із процедурою, визначеною законодавством.

Повернутись Створено: 20 червня 2019 року, 15:22 Переглядів: 376

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація