21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Конкурсна комісія обласної Ради визначила шістьох керівників комунальних установ та підприємств Роздрукувати

Під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника пройшло засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад керівників підприємств, закладів охорони здоров’я, установ фізичної культури та спорту і установ соціального захисту населення – об’єктів спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Вінницької області.  

- Конкурс було оголошено на заміщення вакантних посад у 10 закладах, але не подали документи кандидати на посади головного лікаря комунального закладу Кашперівського дитячого туберкульозного санаторію "Лісова пісня" та директора комунальної організації "Вінницький обласний центр олімпійської підготовки з хокею на траві", – зауважив Анатолій Дмитрович. – Тому участь в конкурсі братимуть   вісім закладів.

Розглядалися кандидатури на заміщення таких посад: КП «Барське районне бюро технічної інвентаризації» -   Геннадій Мельник; КП «Віннцьке обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації» - Оксана Обертас, Дмитро Степанюк та Олена Комендра;  КП «Бершадське районне бюро технічної інвентаризації» - Олена Лаппа; КП «Гайсинське районне бюро технічної інвентаризації» - Людмила Янковська; КП «Могилів-Подільське районне бюро технічної інвентаризації» - Юрій Цибульський, Олександр Гнатюк та В’ячеслав Єфімов.

На посаду директора комунального закладу «Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна  школа олімпійського резерву з хокею на траві «Олімпія»  претендували: Сергій Таранчук, Анатолій Дацький та Валерій Сергеєв, і на посаду директора Брацлавського психоневрологічного будинку-інтернату подали свої кандидатури: Сергій Левчук, Григорій Корнелюк та Олег Клименко.

На посаду директора КП «Вінницький обласний виробничо-технічний центр стандартизації і метрології, якості продукції АПК «Облагростандарт» претендував Дмитро Радудік.

Першим етапом конкурсу була презентація учасниками власного бачення розвитку закладів, на посади яких вони претендували. Члени комісії мали змогу почути кожного кандидата окремо та поставити їм додаткові питання.  Також комісія вислухала представників трудових колективів. Далі конкурсанти проходили письмове тестування.

За результатами проведеного голосування члени комісії назвали переможців конкурсу та рекомендували їхні кандидатури на розгляд сесії обласної Ради. На посаді керівника  комунального підприємства «Барське районне бюро технічної інвентаризації» члени комісії пропонують залишити Геннадія Мельника. Запропонували на посаду начальника КП «Гайсинське районне бюро технічної інвентаризації» призначити Людмилу Янковську, на посаду начальника КП «Бершадське районне бюро технічної інвентаризації» - Олену Лаппу.

Стосовно призначення  на посаду начальника КП «Вінницьке обласне об’єднане  бюро технічної інвентаризації» члени комісії знову не затвердили жодного кандидата, тому наразі обов’язки директора й надалі виконуватиме Оксана Обертас. В КП «Могилів-Подільське районне бюро технічної інвентаризації» також виконувачем обов’язків начальника установи залишили Юрія Цибульського.

На посаду директора комунального закладу «Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна  школа олімпійського резерву з хокею на траві «Олімпія» комісія обрала Анатолія Дацького.

Директором Брацлавського психоневрологічного будинку-інтернату став Олег Клименко, який до цього вже три роки працював у зазначеному закладі юристом, а з 1 лютого 2017 року виконував обов’язки директора та за досить короткий період показав непогані результати роботи.

Терміном на один рік на посаду директора  комунального підприємства «Вінницький обласний виробничо-технічний центр стандартизації і метрології, якості продукції АПК «Облагростандарт» затвердили кандидатуру Дмитра Радудіка.

Члени конкурсної комісії привітали всіх претендентів та зазначили, що остаточні результати будуть після розгляду питання на пленарному засіданні сесії обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 7 квітня 2017 року, 17:35 Переглядів: 1357

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація