Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Конкурсна комісія рекомендує Геннадія Мельника на посаду начальника Барського районного бюро технічної інвентаризації Роздрукувати

29 листопада перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон провів засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади начальника комунального підприємства «Барське районне бюро  технічної інвентаризації».

– Розпорядженням голови обласної Ради від 29 жовтня 2021 року оголошено конкурс на заміщення вакантної посади начальника комунального підприємства «Барське районне бюро технічної інвентаризації». Оголошення про проведення конкурсу було розміщено 29 жовтня 2021 року на офіційному вебсайті обласної Ради, – повідомив Володимир Кістіон.

Він зазначив, що протягом 20 календарних днів  – до 17 листопада включно – із моменту оприлюднення оголошення про проведення конкурсу, особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, повинні були подати до обласної Ради необхідні документи. Цим правом скористався лише один претендент –  Геннадій Мельник.

– Відповідно до Порядку призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області, за наявності одного кандидата на вакантну посаду конкурсна комісія може прийняти рішення щодо рекомендації такого кандидата на посаду керівника. Таке можливо в разі подання ним повного пакета документів та відповідності умовам конкурсу, – повідомив Володимир Кістіон.

Начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області, секретар комісії Сергій Кушнір поінформував про поданий перелік документів та відповідність кандидата на заміщення вакантної посади начальника комунального підприємства «Барське районне бюро  технічної інвентаризації» кваліфікаційним вимогам.

Претендент на посаду Геннадій Мельник презентував головні напрями розвитку підприємства на наступні 5 років. Зокрема, зупинився на медійній промоції бюро, використанні сучасних інформаційних технологій, фінансовому плануванні та шляхах залучення нових інструментів для розширення надання послуг для населення.

– Отже, у зв’язку із поданням кандидатом повного пакета документів та відповідності його кваліфікаційним вимогам та за результатами проведеної співбесіди пропоную визначити переможцем конкурсного відбору Геннадія Мельника та рекомендувати призначити його на посаду начальника комунального підприємства «Барське районне бюро  технічної інвентаризації, – підбив підсумки конкурсного засідання голова комісії Володимир Кістіон.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 29 листопада 2021 року, 12:35 Переглядів: 538

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація