Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Конкурсна комісія розглянула кандидатури на посаду керівника «Кіно-Поділля» Роздрукувати

Сьогодні, 6 вересня, відбулося засідання конкурсної комісії із проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля».

– Оголошення про конкурс та оголошення щодо добору кандидатур від громадських організацій у сфері культури були розміщені на офіційному вебсайті обласної Ради та на офіційному сайті цього закладу культури 26 липня, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Особи, охочі взяти участь у конкурсі, впродовж 30 днів від дня оголошення конкурсу повинні були подати до обласної Ради усі необхідні документи. Нагадаю, відповідно до Закону України «Про культуру» при проведенні конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу культури, яким управляє орган місцевого самоврядування, по три кандидатури до складу конкурсної комісії подають члени трудового колективу, громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування та орган управління.

13 серпня під час засідання постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини відбулося жеребкування із визначення кандидатів до складу конкурсних комісій з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля». Свої кандидатури тоді подала одна громадська організація – «Вінницький обласний комітет профспілки працівників культури».

Семеро присутніх з дев’яти членів конкурсної комісії сьогодні вчергове розглянули документи двох кандидатів. Виявили бажання претендувати на посаду директора комунального закладу Валентина Погребняк та Сергій Котляревський.

Під час засідання члени комісії одноголосно визначили головою конкурсної комісії очільника обласної Ради Анатолія Олійника. Комісія розглянула відповідність кандидатур на посаду директора комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля» кваліфікаційним вимогам.

– Керівником комунального закладу може стати людина, яка має повну вищу освіту, стаж роботи в галузі культури не менше трьох років, володіє державною мовою і має відповідні моральні та професійні якості згідно зі статутними функціями закладу, – поінформувала виконувачка обов’язків начальника управління культури і мистецтв облдержадміністрації Валентина Троян. – Тож, документи обох кандидатів відповідають усім необхідним кваліфікаційним вимогам.

У зв’язку з тим, що з поважних причин двоє членів конкурсної комісії не були присутніми на засіданні, одноголосно було прийнято рішення перенести друге засідання із проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля».

Повернутись Створено: 6 вересня 2019 року, 18:10 Переглядів: 215

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація