23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Конкурсна комісія розглянула кандидатури на посаду керівника «Кіно-Поділля» Роздрукувати

Сьогодні, 6 вересня, відбулося засідання конкурсної комісії із проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля».

– Оголошення про конкурс та оголошення щодо добору кандидатур від громадських організацій у сфері культури були розміщені на офіційному вебсайті обласної Ради та на офіційному сайті цього закладу культури 26 липня, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Особи, охочі взяти участь у конкурсі, впродовж 30 днів від дня оголошення конкурсу повинні були подати до обласної Ради усі необхідні документи. Нагадаю, відповідно до Закону України «Про культуру» при проведенні конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу культури, яким управляє орган місцевого самоврядування, по три кандидатури до складу конкурсної комісії подають члени трудового колективу, громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування та орган управління.

13 серпня під час засідання постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини відбулося жеребкування із визначення кандидатів до складу конкурсних комісій з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля». Свої кандидатури тоді подала одна громадська організація – «Вінницький обласний комітет профспілки працівників культури».

Семеро присутніх з дев’яти членів конкурсної комісії сьогодні вчергове розглянули документи двох кандидатів. Виявили бажання претендувати на посаду директора комунального закладу Валентина Погребняк та Сергій Котляревський.

Під час засідання члени комісії одноголосно визначили головою конкурсної комісії очільника обласної Ради Анатолія Олійника. Комісія розглянула відповідність кандидатур на посаду директора комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля» кваліфікаційним вимогам.

– Керівником комунального закладу може стати людина, яка має повну вищу освіту, стаж роботи в галузі культури не менше трьох років, володіє державною мовою і має відповідні моральні та професійні якості згідно зі статутними функціями закладу, – поінформувала виконувачка обов’язків начальника управління культури і мистецтв облдержадміністрації Валентина Троян. – Тож, документи обох кандидатів відповідають усім необхідним кваліфікаційним вимогам.

У зв’язку з тим, що з поважних причин двоє членів конкурсної комісії не були присутніми на засіданні, одноголосно було прийнято рішення перенести друге засідання із проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля».

Повернутись Створено: 6 вересня 2019 року, 18:10 Переглядів: 155

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація