Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Відзнаку за «Заслуги перед Вінниччиною» отримають 8 жителів області

    Обласною відзнакою за «Заслуги перед Вінниччиною» нагородять 8 жителів Вінницької області. Відповідне рішення ухвалили депутати на 16-ій сесії обласної Ради. Нагородження буде приурочене до 90-річчя Вінниччини, яке відзначається цьогоріч. «За вагомий особистий внесок у розвиток Вінниччини та з нагоди відзначення 90-річчя утв ....

  • Громадам Вінниччини передають кисневі концентратори

    28 січня на позачерговій 17 сесії обласної Ради 8 скликання депутати погодили рішення про безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у власність територіальних громад медичного обладнання. 502 кисневі концентратори, загальною вартістю 15 млн 160,4 тис. грн, передадуть 16 територіальним гр ....

  • Внутрішньо переміщеним особам надаватимуть пільгові кредити на придбання житла: депутати доповнили програму новим Положенням

    28 січня на черговій 16 сесії обласної Ради 8 скликання депутати ухвалили рішення про доповнення «Комплексної регіональної програми пільгового довготермінового кредитування громадян, які потребують поліпшення житлових умов у Вінницькій області на 2018-2022 роки» додатком – «Положення про порядок надання пільгових довготерм ....

Конкурсна комісія визначила кандидатуру на посаду голови Обласного фонду сприяння інвестиціям та будівництву Роздрукувати

29 листопада під головуванням першого заступника голови обласної Ради Володимир Кістіона відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади керівника комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву».

– Інформую вас, що відповідно до Порядку призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області, розпорядженням голови обласної Ради оголошено конкурс на заміщення вакантної посади голови комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву», – поінформував членів комісії Володимир Кістіон. – Оголошення про проведення конкурсу було розміщено 1 листопада 2021 року на офіційному вебсайті обласної Ради. До 22 листопада 2021 року включно, особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, повинні були подати до обласної Ради необхідні документи.

Перший заступник голови обласної Ради повідомив, що для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади, розпорядженням голови обласної Ради була утворена конкурсна комісія у складі 8 осіб. Для участі у конкурсі документи подані одним кандидатом – Олександром Паламарчуком.

До порядку денного засідання конкурсної комісії було внесено 3 питання:

1. Про перевірку документів та відповідність кваліфікаційним  вимогам  кандидата на заміщення вакантної посади голови комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву».

2. Про проведення  співбесіди з кандидатом на заміщення вакантної посади голови комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву».

3. Про визначення переможця конкурсу на заміщення вакантної посади голови комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву».

Олександр Паламарчук презентував діяльність фонду та стратегічні вектори розвитку підприємства на найближчий час. Серед головних завдань – кредитування та надання пільгових довгострокових кредитів, розробка та координація інвестиційних проєктів, розширення видів діяльності та зміцнення матеріально-технічної бази, підвищення ефективності використання коштів, спрямованих  на реалізацію обласних програм.

– Отже, за результатами проведеного конкурсу, переможцем визначено Олександра Паламарчука. Конкурсна комісія рекомендує призначити його на посаду голови комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву», – підсумував Володимир Кістіон. 

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 29 листопада 2021 року, 14:03 Переглядів: 650

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація