Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Конкурсна рада 14-го Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад залишила попередню дату подання документів Роздрукувати

21 лютого під керівництвом першого заступника голови обласної Ради Людмили Щербаківської та першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка відбулось засідання Конкурсної ради 14-го Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. У роботі засідання взяли участь заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігор Хміль, голови постійних комісій обласної Ради Лариса Білозір, Андрій Ковальов, Геннадій Мазур, Андрій Мельник, Олександр Масленніков, Людмила Станіславенко, представники обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, Агенції регіонального розвитку та профільних департаментів ОДА.

Засідання було скликане, у зв’язку із зверненням постійних комісій обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження і з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку щодо продовження термінів прийняття проектів на Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад та введення нового напряму, за яким можуть подавати проекти.

За результатами голосування члени Конкурсної ради не підтримали пропозиції постійних комісій про перенесення дати подання документів на Конкурс. Таким чином, 17 лютого 2017 року є крайнім терміном подачі документів в електронному вигляді та 28 лютого 2017 року - в паперовому вигляді.

З метою вдосконалення процесу адміністрування обласного конкурсу, цього року вводиться онлайн-реєстрація проектів. Посилання на онлайн-форму розміщено на веб-сайті обласної Ради, обласної державної адміністрації, Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації, обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та Агенції регіонального розвитку. До участі в конкурсі будуть допущені тільки ті проекти, які пройшли онлайн реєстрацію.

Повернутись Створено: 21 лютого 2017 року, 16:00 Переглядів: 1102

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація