23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Конкурсна рада 14-ого Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад підбила підсумки та визначила переможців Роздрукувати

15 червня під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулось чергове засідання Конкурсної ради 14-го Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.  Депутати розглянули остаточні пропозиції щодо визначення переможців конкурсу, які будуть профінансовані із загального фонду обласного бюджету.

Окрім членів комісії, участь в роботі засідання взяли керівник Секретаріату обласної асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк та експерт Секретаріату, представник Виконавчого адміністратора конкурсу Віктор Іщук.

На розгляд членів комісії представлено 547 проектів, що були допущені до конкурсу та отримали у підсумку понад 60 балів. Фінансування проектів відбуватиметься в два етапи. Перша черга фінансування – на загальну суму 7,4 млн. гривень. Друга черга на загальну суму 8 млн. гривень буде виділена з коштів, що надійдуть за підсумками виконання обласного бюджету в першому півріччі.

Пропозиції щодо проектів розвитку громад, поданих від Томашпільського, Ямпільського, Хмільницького та Крижопільського районів будуть розглянуті після детальнішого опрацювання.

Крім того, на попередньому засідання Конкурсної ради, депутати визначили переможців проектів екологічного спрямування. Із поданих 73 проектів кошти отримають 63 проекти розвитку територіальних громад на загальну суму 7,5 млн. гривень.

 

Повернутись Створено: 15 червня 2017 року, 14:19 Переглядів: 1458

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація