23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Конкурсна рада назвала переможців 13-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Роздрукувати

Члени Конкурсної ради 13-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад завершили роботу по визначенню переможців конкурсу.

- На конкурс було подано 710 проектів. – повідомляє голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Переможцями стали 216 громад. Загальний бюджет проектів, що вибороли перемогу, складає 13 млн 656 тис грн. Виділення коштів буде проходити у три етапи. Кошти з першого траншу – 6 млн. грн - отримають  85 проектів, які набрали найбільшу кількість балів – від 85 до 100.  Другий транш у сумі 4 млн. грн буде виплачено  після 15 липня, коли пройде позачергова сесія обласної Ради. І за третім траншем, який складає 3 млн. 656 тис. грн, громади отримають кошти у серпні-вересні.

Координатори конкурсу вже отримали завдання розпочати роботи по укладанню договорів  для виконання робіт по реалізації проектів.

Найбільше пропозицій надали громади Барського району – 66, Калинівського – 62 та  Тростянецького – 51. Варто зазначити, що за останні п’ять років Калинівка подала 172 проекти. Активізувалась робота у Бершадському та Тульчинському районах, які цього року подали проектів більше, ніж в сукупності за всі минулі роки.

Найбільше проектів переможців у Барському та Тростянецькому районах - по 16,  у Калинівському - 14, у Крижопільскому – 13, у Тульчинському, Шаргородському та Ямпільскому - 12, у Жмеринському – 10. У решті районів виграно менше десяти проектів.

За словами Анатолія Олійника, на жаль, у багатьох районах кількість поданих проектів переважала якість. Тож наступного року буде визначено квоту кожному з районів та проведено навчання з написання проектів. Проекти мають бути написані якісно, громада має проявити свою активність у обговоренні проблеми та проект має відповідати стратегії та перспективному плану об’єднання громад.

- Стимулювати якість і активну участь жителів територіальної громади та розробляти інші заохочення – завдання наступного року, – підсумував очільник депутатського корпусу Вінниччини. -  Усі проекти, які виносяться на конкурс, мають попередньо обговорюватись у територіальних  громадах,  і мешканці мають визначити, що саме ця проблема потребує першочергового вирішення, і вони всі зусилля спрямують на її вирішення. Тільки такі проекти мають шанси бути реалізованими в першу чергу.

Планується, що наступний, 14-й конкурс, буде проведений під патронатом Агенції регіонального розвитку Вінницької області, що дасть можливість проводити конкурс анонімно, використовуючи  кодування проектів.

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад розпочався у 2004 році. Тоді у конкурсі брало участь 27 учасників та було виділено 300 тис. грн. Минулорічний призовий фонд конкурсу склав біля 4 млн гривень на 77 переможців.

Детально ознайомитись с матеріалами Конкурсної ради можна на офіційному сайті обласної Ради.

 

 

Повернутись Створено: 24 червня 2016 року, 16:48 Переглядів: 2066

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація