2 липня о 8.45  у приміщенні обласної Ради в режимі відеоконференції відбудеться засідання конкурсної комісії з організації проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів; 2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Конкурсна рада просить збільшити фонд конкурсу проектів розвитку територіальних громад Роздрукувати

6 червня пройшло третє засідання Конкурсної ради  з проведення 13-го  обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. 11 з 12 присутніх депутатів проголосували за виділення з обласного бюджету додаткових коштів  на фінансування 216 проектів-переможців конкурсу.  Для цього вони звернулись до головного розпорядника коштів – Вінницької облдержадміністрації. 

- Із 710  поданих на конкурс проектів обрали 216 переможців, - зазначає голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Фонд конкурсу складає 10  мільйонів гривень. Проекти-переможці  - на суму 13 мільйонів  656 тисяч гривень. Тому на голосування поставили два варіанти: або пропорційно розділити 10 мільйонів гривень між 216 переможцями, тоді кожен отримає близько 46 тисяч гривень. Або просити збільшення фонду конкурсу, щоб на 100% забезпечити фінансування проектів-переможців.

Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур повідомив, що зазначені кошти можна буде виділити за рахунок перевиконання обласного бюджету.

Наступне засідання  Конкурсної ради, на якому розподілять кошти та назвуть переможців конкурсу, проведуть наступного тижня.

Повернутись Створено: 6 червня 2016 року, 16:41 Переглядів: 1131

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація