23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Конкурсна рада просить збільшити фонд конкурсу проектів розвитку територіальних громад Роздрукувати

6 червня пройшло третє засідання Конкурсної ради  з проведення 13-го  обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. 11 з 12 присутніх депутатів проголосували за виділення з обласного бюджету додаткових коштів  на фінансування 216 проектів-переможців конкурсу.  Для цього вони звернулись до головного розпорядника коштів – Вінницької облдержадміністрації. 

- Із 710  поданих на конкурс проектів обрали 216 переможців, - зазначає голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Фонд конкурсу складає 10  мільйонів гривень. Проекти-переможці  - на суму 13 мільйонів  656 тисяч гривень. Тому на голосування поставили два варіанти: або пропорційно розділити 10 мільйонів гривень між 216 переможцями, тоді кожен отримає близько 46 тисяч гривень. Або просити збільшення фонду конкурсу, щоб на 100% забезпечити фінансування проектів-переможців.

Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур повідомив, що зазначені кошти можна буде виділити за рахунок перевиконання обласного бюджету.

Наступне засідання  Конкурсної ради, на якому розподілять кошти та назвуть переможців конкурсу, проведуть наступного тижня.

Повернутись Створено: 6 червня 2016 року, 16:41 Переглядів: 991

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація