23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Конкурсна рада розглянула 710 проектів розвитку територіальних громад Роздрукувати

18 травня  відбулося  перше  засідання  Конкурсної ради 13-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. До розгляду експертної комісії було представлено 710 проектів територіальних громад області (минулого року 251 проект).  Це другий результат в Україні. Перше місце за кількістю посів Львів – там написали 1429 проектів.  Однак Вінниччина виділяє на реалізацію проектів 10 млн грн, а Львівська область 34 млн грн.  З 710 поданих проектів - 486 стосується сфери охорони здоров’я.

Найбільше проектів надійшло з Барського району - 66, Калинівського – 62 та Тростянецького - 51. А за останні 5 років Калинівка подала 172 проекти.  Найактивніше проявили себе Бершадський та Тульчинський райони, які за минулі роки сукупно подали менше проектів, ніж  у 2016-му.

На першому засіданні члени ради розглянули першу половину поданих заявок. Було прийнято рішення обирати з кожного району 30% проектів, які набрали найбільшу кількість балів за результатами експертної оцінки. За кілька днів відбудеться друге засідання Конкурсної ради, на якій розглянуть другу половину заявок та проголосують за обрані проекти.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник зазначив, що на першому засіданні вже були окреслені напрями, на які варто звернути увагу у наступному році. А саме:  перед початком прийому робіт на конкурс визначити квоту по районах, щоб у заявках переважала не кількість, а якість поданих проектів. 

- Будуємо роботу так, щоб вона відповідала критеріям відкритого та цивілізованого суспільства, забезпечувала прозорий підхід до питань, які стосуються інвестиційної грантової роботи, - зазначив Анатолій Олійник. -  Європейський Союз вимагає від України тих механізмів, що діють у них.   Для незалежної оцінки проектів, ми залучили експертів зі сторони. Цього року використовували бальну систему оцінювання, і це говорить про якість проектів. 

Особливу увагу при конкурсному відборі  звернуто на соціальну значимість проектів, рівень передбаченого фінансування проектів учасниками конкурсу і партнерськими організаціями.

Повернутись Створено: 18 травня 2016 року, 18:37 Переглядів: 929

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація