Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Конкурсна рада розглянула 710 проектів розвитку територіальних громад Роздрукувати

18 травня  відбулося  перше  засідання  Конкурсної ради 13-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. До розгляду експертної комісії було представлено 710 проектів територіальних громад області (минулого року 251 проект).  Це другий результат в Україні. Перше місце за кількістю посів Львів – там написали 1429 проектів.  Однак Вінниччина виділяє на реалізацію проектів 10 млн грн, а Львівська область 34 млн грн.  З 710 поданих проектів - 486 стосується сфери охорони здоров’я.

Найбільше проектів надійшло з Барського району - 66, Калинівського – 62 та Тростянецького - 51. А за останні 5 років Калинівка подала 172 проекти.  Найактивніше проявили себе Бершадський та Тульчинський райони, які за минулі роки сукупно подали менше проектів, ніж  у 2016-му.

На першому засіданні члени ради розглянули першу половину поданих заявок. Було прийнято рішення обирати з кожного району 30% проектів, які набрали найбільшу кількість балів за результатами експертної оцінки. За кілька днів відбудеться друге засідання Конкурсної ради, на якій розглянуть другу половину заявок та проголосують за обрані проекти.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник зазначив, що на першому засіданні вже були окреслені напрями, на які варто звернути увагу у наступному році. А саме:  перед початком прийому робіт на конкурс визначити квоту по районах, щоб у заявках переважала не кількість, а якість поданих проектів. 

- Будуємо роботу так, щоб вона відповідала критеріям відкритого та цивілізованого суспільства, забезпечувала прозорий підхід до питань, які стосуються інвестиційної грантової роботи, - зазначив Анатолій Олійник. -  Європейський Союз вимагає від України тих механізмів, що діють у них.   Для незалежної оцінки проектів, ми залучили експертів зі сторони. Цього року використовували бальну систему оцінювання, і це говорить про якість проектів. 

Особливу увагу при конкурсному відборі  звернуто на соціальну значимість проектів, рівень передбаченого фінансування проектів учасниками конкурсу і партнерськими організаціями.

Повернутись Створено: 18 травня 2016 року, 18:37 Переглядів: 953

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація