Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Конкурсна рада розглянула 710 проектів розвитку територіальних громад Роздрукувати

18 травня  відбулося  перше  засідання  Конкурсної ради 13-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. До розгляду експертної комісії було представлено 710 проектів територіальних громад області (минулого року 251 проект).  Це другий результат в Україні. Перше місце за кількістю посів Львів – там написали 1429 проектів.  Однак Вінниччина виділяє на реалізацію проектів 10 млн грн, а Львівська область 34 млн грн.  З 710 поданих проектів - 486 стосується сфери охорони здоров’я.

Найбільше проектів надійшло з Барського району - 66, Калинівського – 62 та Тростянецького - 51. А за останні 5 років Калинівка подала 172 проекти.  Найактивніше проявили себе Бершадський та Тульчинський райони, які за минулі роки сукупно подали менше проектів, ніж  у 2016-му.

На першому засіданні члени ради розглянули першу половину поданих заявок. Було прийнято рішення обирати з кожного району 30% проектів, які набрали найбільшу кількість балів за результатами експертної оцінки. За кілька днів відбудеться друге засідання Конкурсної ради, на якій розглянуть другу половину заявок та проголосують за обрані проекти.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник зазначив, що на першому засіданні вже були окреслені напрями, на які варто звернути увагу у наступному році. А саме:  перед початком прийому робіт на конкурс визначити квоту по районах, щоб у заявках переважала не кількість, а якість поданих проектів. 

- Будуємо роботу так, щоб вона відповідала критеріям відкритого та цивілізованого суспільства, забезпечувала прозорий підхід до питань, які стосуються інвестиційної грантової роботи, - зазначив Анатолій Олійник. -  Європейський Союз вимагає від України тих механізмів, що діють у них.   Для незалежної оцінки проектів, ми залучили експертів зі сторони. Цього року використовували бальну систему оцінювання, і це говорить про якість проектів. 

Особливу увагу при конкурсному відборі  звернуто на соціальну значимість проектів, рівень передбаченого фінансування проектів учасниками конкурсу і партнерськими організаціями.

Повернутись Створено: 18 травня 2016 року, 18:37 Переглядів: 1010

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація