21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Конкурсні комісії обрали кандидатури на посади керівників комунальних закладів в галузі культури Роздрукувати

Сьогодні, 14 червня, під головуванням голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулось засідання конкурсних комісій з проведення конкурсного добору на посади керівників комунальних закладів в галузі культури.

– Відповідно до Закону України «Про культуру», рішення 6 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 березня 2016 року № 101 «Про Порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області» (зі змінами та доповненнями) та розпорядження голови обласної Ради від 3.05.2018 року № 98 «Про оголошення конкурсів на заміщення посад» було оголошено конкурси на заміщення таких посад: директора Вінницького обласного краєзнавчого музею; генерального директора Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича; директора Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва; директора Вінницької обласної бібліотеки для дітей ім. І .Я. Франка; директора Вінницької обласної бібліотеки для юнацтва; директора комунальної організації Вінницький обласний центр народної творчості. Оголошення про проведення конкурсів було оприлюднено на офіційних веб-сайтах обласної Ради та вищевказаних закладів, – поінформував Анатолій Олійник, розпочинаючи засідання.

У проведенні конкурсного добору взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк та начальник управління культури і мистецтв ОДА Станіслав Городинський. Він представив претендентів на посади керівників комунальних закладів культури та зазначив, що кожний з них відповідає конкурсним вимогам, згідно із Положенням про конкурс. Серед претендентів на посади п’яти вищезазначених закладів було по одній кандидатурі – виконувачі обов’язків директора Вінницького обласного краєзнавчого музею Катерина Висоцька, генерального директора Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича – Анатолій Левицький, директора Вінницької обласної бібліотеки для дітей ім. І .Я. Франка –Тетяна Мрищук; директора Вінницької обласної бібліотеки для юнацтва – Тетяна Пісна; директора комунальної організації Вінницький обласний центр народної творчості –Тетяна Цвігун.

На посаду директора Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва претендували дві кандидатури – виконувач обов’язків директора Наталія Морозова і заступник директора Лариса Сеник.

Під час проведення конкурсного добору розпорядженнями голови обласної Ради по кожному із зазначених закладів було створено шість конкурсних комісій, перед якими кожний з кандидатів представив свою програму розвитку та окреслив перспективи на найближчі 5 років.

За результатами презентації та відкритого голосування членів конкурсних комісій, було обрано керівників п’яти закладів. Відтак, на посади директора Вінницького обласного краєзнавчого музею обрали Катерину Висоцьку, генерального директора Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича – Анатолія Левицького, директора Вінницької обласної бібліотеки для дітей ім. І.Я. Франка – Тетяну Мрищук; директора Вінницької обласної бібліотеки для юнацтва – Тетяну Пісну; директора комунальної організації «Вінницький обласний центр народної творчості» – Тетяну Цвігун.

За результатами таємного голосування, на посаду директора Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва було обрано Ларису Сеник. Із восьми присутніх членів конкурсної комісії за неї свій голос віддали шестеро.

Контракти з керівниками в галузі культури укладаються терміном на 5 років.

Закриваючи засідання, головуючий Анатолій Олійник зазначив, що відповідні проекти рішень будуть направлені на розгляд пленарного засідання 33 сесії обласної Ради для остаточного призначення керівників комунальних закладів – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

 

Повернутись Створено: 14 червня 2018 року, 15:22
Оновлено: 14 червня 2018 року, 15:29
Переглядів: 1159

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація