2 липня о 8.45  у приміщенні обласної Ради в режимі відеоконференції відбудеться засідання конкурсної комісії з організації проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів; 2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Конкурсні комісії розглянули кандидатури на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів області Роздрукувати

Сьогодні, 7 червня, під головуванням голови обласної Ради Анатолія Олійника, відбулось засідання конкурсних комісій з проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

– Шановні члени конкурсних комісій. Хочу нагадати вам, що у 2016 році ми провели 14 конкурсів, у 2017 році – 15 конкурсів та у 2018 році – 5 конкурсів. Загалом відбулось 34 конкурси на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів – об’єктів спільної власності територіальних громад області, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник. – За результатами проведених конкурсів призначено 24 керівника, у тому числі 10 – у галузі житлово-комунального господарства, 6 – у галузі охорони здоров’я, 2 – в соціальній сфері,  2 – у галузі агропромислового розвитку, 2 – в освіті та 2 – у галузі фізичної культури та спорту. Також було прийнято рішення щодо переукладення контрактів з 30 керівниками об’єктів спільної власності.

В конкурсному засіданні взяла участь директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович. Вона представила претендентів на посади керівників комунальних медичних закладів. Серед них – виконувачі обов’язків головних лікарів обласної комунальної установи «Вінницька обласна станція переливання крові» Оксана Банах, Могилів-Подільського дитячого легеневого тубсанаторію Оксана Коваль, комунального закладу Кашперівський дитячий туберкульозний санаторій «Лісова пісня» Любов Сокоринська та Вінницької обласної психіатричної лікарні № 2 Олена Царенко. Зазначені кандидати представили свою концепцію розвитку медичних установ та перспективи на найближчий рік.

Начальник управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський на засіданні конкурсної комісії охарактеризував кандидатів на посади керівників комунальної організації «Спорткомплекс «Здоров’я» Андрія Ковенка та комунального закладу «Вінницька обласна дитячо-юнацька спортивна школа із складно-координаційних видів спорту» Наталії Голяк і Андрія Кобчика.

Після успішного проходження тестового екзамену конкурсна комісія провела співбесіди з претендентами на посади. Відповідні проекти рішень будуть направлені на розгляд пленарного засідання сесії обласної Ради для остаточного призначення керівників комунальних закладів – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Для визначення кандидатури на заміщення посади керівника комунального закладу «Вінницька обласна дитячо-юнацька спортивна школа із складно-координаційних видів спорту» буде оголошено повторний конкурс із дотриманням процедури подання документів згідно з чинним законодавством.

Повернутись Створено: 7 червня 2018 року, 15:37 Переглядів: 841

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація