Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Консультаційна допомога переселенцям у Вінницькій області Роздрукувати

Кожен переселенець чи біженець, який знайшов прихисток у Вінницькій області та планує тут залишитись на постійне місце проживання, може звернутись для отримання будь-якої консультації щодо призначення державної допомоги, житлової субсидії та пільг. Про це інформують на facebook-сторінці Вінницької обласної військової адміністрації. 

Перелік територіальних громад і контакти координаторів з вищезазначених питань.

Вінницький район

 

Вороновицька селищна громада – Гусак Марія Анатоліївна, 067-420-02-97.

Якушинецька сільська громада – Степанова Валентина Миколаївна, 068-959-72-25.

Стрижавська селищна громада – Тютюник Ольга Василівна, 096-495-74-74.

Лука-Мелешківська сільська громада – Вольська Олена Василівна, 067-762-13-81.

Агрономічна сільська громада – Катеранчак Аліна Русланівна, 098-428-79-75.

Літинська селищна громада – Крива Галина Олександрівна, 067-358-07-63.

Погребищенська міська громада – Логанівська Олена Миколаївна, 067-424-86-72.

Оратівська селищна громада – Чернега Афанасія Вікторівна, 067-891-71-25.

Липовецька міська громада – Херовимчук Людмила Іванівна, 097-415-16-33.

Турбівська селищна громада – Панасюк Олексій Володимирович, 050-260-82-40.

Гніванська міська громада – Кравець Ольга Іванівна, 096-080-46-47.

Сутисківська селищна громада – Товкань Раїса Василівна, 096-453-88-98.

Тиврівська селищна громада – Сікора Оксана Григорівна, 098-279-35-37.

Іллінецька міська громада – Носенко Інна Анатоліївна, 097195-10-60.

Немирівська міська громада – Надєїна Світлана Сергіївна, 067-970-62-71.

 

Гайсинський район

 

Бершадська міська громада – Ющенко Тетяна Василівна, 068-041-77-98.

Джулинська сільська громада – Усатюк Тетяна Дмитрівна, 096-618-01-85.

Гайсинська міська громада – Грабовська Олена Анатоліївна, 096-334-48-62.

Краснопільська сільська громада – Коломієць Яна Олексіївна, 093-892-10-16.

Кунківська сільська громада – Цимбал Валентина Валеріївна, 099-327-58-10.

Теплицька селищна громада – Гуменюк Олена Валентинівна, 097-847-80-03.

Соболівська сільська громада – Вігунов Анатолій Валентинович, 097-699-11-23.

Ободівська сільська громада – Стороженко Тамара Віталіївна, 098-964-45-64.

Тростянецька селищна громада – Ветушинська Віта Федорівна, 097-860-15-39.

Чечельницька селищна громада – Козиренко О. В., 097-153-79-53.

Ольгопільська сільська громада – Скоцеляс Марія Іванівна, 096-572-56-69.

Дашівська селищна громада – Шевченко Валентина Миколаївна, 098-270-04-43.

Райгородська сільська громада – Залізко-Міщук Олена Миколаївна, 097-857-40-20; Гладюк Галина Борисівна, 095-779-13-56; Юрченко Олена Вікторівна 068-424-93-63.

 

Жмеринський район

 

Северинівська сільська громада – Сулима Людмила Олександрівна, 098-722-52-93.

Станіславчицька сільська громада – Бондар Юлія Анатоліївна, 096-751-34-95.

Копайгородська селищна громада – Войтович Людмила Йосипівна, 098-635-17-18.

Барська міська громада – Гуменюк Світлана Вікторівна, 067-895-64-40.

Шаргородська міська громада – Кушнір Наталія Іванівна, 097-323-07-31.

Джуринська сільська громада – Бунечко Юлія Юріївна, 098-868-25-78.

Мурафська сільська громада – Шелінговська Оксана Станіславівна, 098-352-27-27.

 

Могилів-Подільський район

 

Вендичанська селищна громада – Балинська Оксана Василівна, 097-319-04-62.

Яришівська сільська громада – Василинич Оксана Михайлівна, 098-361-10-35.

Мурованокуриловецька селищна громада – Войтенко Тетяна Іллівна, 097-404-46-16.

Чернівецька селищна громада – Ляхович Наталія Антонівна, 067-774-82-79.

Бабчинецька сільська громада – Яцко Галина Михайлівна, 068-041-18-53.

Ямпільська міська громада – Рузяк Тетяна Миколаївна, 096-363-99-69.

 

Тульчинський район

 

Тульчинська міська громада – Сотоцька Альона Сергіївна, 067-379-23-53.

Шпиківська селищна громада – Чекурда Вікторія Михайлівна, 068-006-52-83.

Вапнярська селищна громада – Поважна Юлія Олександрівна, 097-698-58-15; Плисак Ігор Олегович 068-602-35-32.

Томашпільська селищна громада – Недомовний Олександр Євгенійович, 063-389-85-51.

Крижопільська селищна громада – Чепіль Ірина Анатоліївна, 068-621-41-98; Гренишена Ольга Василівна 068-551-50-20.

Городківська сільська громада – Лєсна Леся Анатоліївна, 097-484-33-00.

Піщанська селищна громада – Лук'янова Інна Михайлівна, 098-767-11-04; Столярчук Світлана Павлівна 097-399-30-66.

Студенянська сільська громада – Стоян Ірина Євгеніївна, 063-685-75-88; Михальчук Жанна Григорівна 098-962-47-84.

Брацлавська селищна громада – Потеха Ірина Володимирівна 067-304-92-03; Хоменко Наталія Вікторівна 096-571-99-69.

 

Хмільницький район

 

Калинівська міська громада – Онофрійчук Світлана Сергіївна, 096-568-39-13.

Іванівська сільська громада – Кучеренко Тетяна Василівна, 067-308-72-86.

Глуховецька селищна громада – Максимчук Олександр Валерійович, 097-138-38-65.

Махнівська сільська громада – Мельник Ольга Василівна, 095-464-16-77; Шилюк Ольга Сергіївна 097-549-27-36.

Самгородська сільська громада – Вітвіцька Катерина Юріївна 097-328-15-24; Шиманський Вадим Станіславович 099-368-71-72.

Уланівська сільська громада – Іщук Дмитро Іванович, 098-537-85-52.

Війтівецька (Жданівська) сільська громада – Яворський Мечислав Мечиславович, 096-698-39-65.

 

Вінницька міська громада

 

УСЗН (Лівобережне) – Шабельнікова Юлія Миколаївна, 097-514-45-84; Лукіянчук Олена Сергіївна 067-135-78-28; Матвійчук Ольга Миколаївна 096-335-72-89; Заремблюк Ганна Михайлівна 097-481-46-17; Святенко Ольга Вікторівна 097-411-88-62.

УСЗН (Правобережне) – Мізюк Лариса Михайлівна 097-587-48-69; Каричківська Оксана Віталіївна 097-439-82-34; Ковалишена Марія Олександрівна 098-176-07-24; Гаврилюк Юлія Володимирівна 063-306-47-47; Опалінський Віктор Вячеславович 093-064-47-54;

Жмеринська міська громада – Ковбасюк Юлія Олексіївна, 096-758-14-00; Вінтоняк Олена Олексіївна – 097-028-91-03.

Козятинська міська громада – Черняк Олена Едуардівна, 067-713-52-84.

Ладижинська міська громада – Заволович Н.М. 097-323-80-08; Рибачок Л.В. 067-735-43-95; Геращенко В.Б. 097-281-90-10.

Могилів Подільська міська громада – Карпова Вікторія Анатоліївна (житлові субсидії та державні допомоги) 098-462-14-56 (роб.), 096-421-05-61 (моб.); Негай Лариса Григорівна (пільги на оплату житлово-комунальних послуг) 098-461-82-47 (роб.), 096-104-82-75 (моб.).

Хмільницька міська громада – Дешева Катерина Анатоліївна, 097-937-37-05.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 15 березня 2022 року, 13:05

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація