Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Контроль за дотриманням законодавства про працю здійснюють у Теплицькому районі Роздрукувати

Депутат обласної Ради Василь Сколотяний взяв участь у засіданні робочої групи з питань забезпечення контролю за дотриманням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення у Теплицькому районі. Члени робочої групи  розглянули питання легалізації найманої праці у суб’єктів підприємницької діяльності.

Після перевірки 12 приватних підприємств було надано роз’яснення  з питань легалізації трудових відносин, оплати праці для працівників під час проведення рейдових оглядів та рекомендовано оформити трудові відносини з працівниками, відповідно до вимог законодавства.

– Так, дійсно, враховуючи зміни до законодавства про працю, велику увагу необхідно приділяти саме легальному працевлаштуванню працівників, сплати відповідних податків та нарахування мінімальної заробітної плати. Найчастіше підприємці порушують статтю 6 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне  страхування»  та Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, – прокоментував депутат обласної Ради Василь Сколотяний.

Заступник начальника Гайсинської ОДПІ – начальник Теплицького відділення Галина Трокаль поінформувала присутніх про стан оформлення та легалізації найманих працівників на підприємствах, зокрема, у сфері торгівлі, громадського харчування та надання послуг. Члени робочої групи обговорили питання порядку денного та прийняли низку відповідних рішень.

Повернутись Створено: 9 жовтня 2017 року, 10:14 Переглядів: 591

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація