23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Контроль за дотриманням законодавства про працю здійснюють у Теплицькому районі Роздрукувати

Депутат обласної Ради Василь Сколотяний взяв участь у засіданні робочої групи з питань забезпечення контролю за дотриманням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення у Теплицькому районі. Члени робочої групи  розглянули питання легалізації найманої праці у суб’єктів підприємницької діяльності.

Після перевірки 12 приватних підприємств було надано роз’яснення  з питань легалізації трудових відносин, оплати праці для працівників під час проведення рейдових оглядів та рекомендовано оформити трудові відносини з працівниками, відповідно до вимог законодавства.

– Так, дійсно, враховуючи зміни до законодавства про працю, велику увагу необхідно приділяти саме легальному працевлаштуванню працівників, сплати відповідних податків та нарахування мінімальної заробітної плати. Найчастіше підприємці порушують статтю 6 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне  страхування»  та Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, – прокоментував депутат обласної Ради Василь Сколотяний.

Заступник начальника Гайсинської ОДПІ – начальник Теплицького відділення Галина Трокаль поінформувала присутніх про стан оформлення та легалізації найманих працівників на підприємствах, зокрема, у сфері торгівлі, громадського харчування та надання послуг. Члени робочої групи обговорили питання порядку денного та прийняли низку відповідних рішень.

Повернутись Створено: 9 жовтня 2017 року, 10:14 Переглядів: 520

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація