Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Контроль за виконанням програм Роздрукувати

В області діє програма «Питна вода»

На котролі обласної Ради знаходиться обласна програма „Питна вода” на 2012-2020 роки. Програма передбачає заходи щодо охорони і раціонального використання джерел питного водопостачання, організації ефективного управління у сфері виробництва і надання послуг водопостачання та водовідведення, технічного переоснащення і модернізації вказаних підприємств.

Забезпечення населення області питною водою є однією з пріоритетних проблем, розв’язання якої надзвичайно важливе для збереження здоров’я, поліпшення умов життєдіяльності і підвищення рівня життя населення.
Рішенням 12 сесії обласної Ради 6 скликання від 17 липня 2012 р. за результатами спільного розгляду постійних комісій з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження (голова - Бойчук І.А.); з питань містобудівної діяльності, розвитку населених пунктів та благоустрою територій (голова - Андрусишин М.О.) та з питань бюджету (голова – Гетце Н.М.) була затверджена обласна програма „Питна вода” на 2012-2020 роки (нова редакція).
Розроблення Програми обумовлено незадовільним екологічним станом поверхневих та підземних джерел питного водопостачання; потенційною загрозою ускладнення санітарно-епідемічної ситуації в окремих регіонах області внаслідок низької якості питної води; незадовільним технічним станом і зношеністю основних фондів систем питного водопостачання та водовідведення; застосуванням застарілих технологій та обладнання у системах питного водопостачання та водовідведення населених пунктів; обмеженістю інвестицій та дефіцитом фінансових ресурсів, необхідних для розвитку, утримання в належному технічному стані, експлуатації систем питного водопостачання та водовідведення.
Орієнтовний обсяг фінансування Програми становить 689,86 млн. грн., з яких за рахунок Державного бюджету - 524,94 млн. грн., місцевих бюджетів – 138,05 млн. грн., інших джерел - 26,87 млн. грн.
Конкретні обсяги фінансування Програми встановлюються при формуванні Державного, обласного та місцевих бюджетів, виходячи з їх реальної можливості.

Повернутись Створено: 31 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 915

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація