Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Контроль за виконанням програм Роздрукувати

В області діє програма «Питна вода»

На котролі обласної Ради знаходиться обласна програма „Питна вода” на 2012-2020 роки. Програма передбачає заходи щодо охорони і раціонального використання джерел питного водопостачання, організації ефективного управління у сфері виробництва і надання послуг водопостачання та водовідведення, технічного переоснащення і модернізації вказаних підприємств.

Забезпечення населення області питною водою є однією з пріоритетних проблем, розв’язання якої надзвичайно важливе для збереження здоров’я, поліпшення умов життєдіяльності і підвищення рівня життя населення.
Рішенням 12 сесії обласної Ради 6 скликання від 17 липня 2012 р. за результатами спільного розгляду постійних комісій з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження (голова - Бойчук І.А.); з питань містобудівної діяльності, розвитку населених пунктів та благоустрою територій (голова - Андрусишин М.О.) та з питань бюджету (голова – Гетце Н.М.) була затверджена обласна програма „Питна вода” на 2012-2020 роки (нова редакція).
Розроблення Програми обумовлено незадовільним екологічним станом поверхневих та підземних джерел питного водопостачання; потенційною загрозою ускладнення санітарно-епідемічної ситуації в окремих регіонах області внаслідок низької якості питної води; незадовільним технічним станом і зношеністю основних фондів систем питного водопостачання та водовідведення; застосуванням застарілих технологій та обладнання у системах питного водопостачання та водовідведення населених пунктів; обмеженістю інвестицій та дефіцитом фінансових ресурсів, необхідних для розвитку, утримання в належному технічному стані, експлуатації систем питного водопостачання та водовідведення.
Орієнтовний обсяг фінансування Програми становить 689,86 млн. грн., з яких за рахунок Державного бюджету - 524,94 млн. грн., місцевих бюджетів – 138,05 млн. грн., інших джерел - 26,87 млн. грн.
Конкретні обсяги фінансування Програми встановлюються при формуванні Державного, обласного та місцевих бюджетів, виходячи з їх реальної можливості.

Повернутись Створено: 31 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 936

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація