23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Контроль за виконанням програм Роздрукувати

В області діє програма «Питна вода»

На котролі обласної Ради знаходиться обласна програма „Питна вода” на 2012-2020 роки. Програма передбачає заходи щодо охорони і раціонального використання джерел питного водопостачання, організації ефективного управління у сфері виробництва і надання послуг водопостачання та водовідведення, технічного переоснащення і модернізації вказаних підприємств.

Забезпечення населення області питною водою є однією з пріоритетних проблем, розв’язання якої надзвичайно важливе для збереження здоров’я, поліпшення умов життєдіяльності і підвищення рівня життя населення.
Рішенням 12 сесії обласної Ради 6 скликання від 17 липня 2012 р. за результатами спільного розгляду постійних комісій з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження (голова - Бойчук І.А.); з питань містобудівної діяльності, розвитку населених пунктів та благоустрою територій (голова - Андрусишин М.О.) та з питань бюджету (голова – Гетце Н.М.) була затверджена обласна програма „Питна вода” на 2012-2020 роки (нова редакція).
Розроблення Програми обумовлено незадовільним екологічним станом поверхневих та підземних джерел питного водопостачання; потенційною загрозою ускладнення санітарно-епідемічної ситуації в окремих регіонах області внаслідок низької якості питної води; незадовільним технічним станом і зношеністю основних фондів систем питного водопостачання та водовідведення; застосуванням застарілих технологій та обладнання у системах питного водопостачання та водовідведення населених пунктів; обмеженістю інвестицій та дефіцитом фінансових ресурсів, необхідних для розвитку, утримання в належному технічному стані, експлуатації систем питного водопостачання та водовідведення.
Орієнтовний обсяг фінансування Програми становить 689,86 млн. грн., з яких за рахунок Державного бюджету - 524,94 млн. грн., місцевих бюджетів – 138,05 млн. грн., інших джерел - 26,87 млн. грн.
Конкретні обсяги фінансування Програми встановлюються при формуванні Державного, обласного та місцевих бюджетів, виходячи з їх реальної можливості.

Повернутись Створено: 31 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 857

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація