9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Контроль Роздрукувати

Півтори сотні керівників комунальних установ пройдуть щорічну оцінку

З метою підвищення ефективності роботи підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області, Вінницькою обласною Радою щороку здійснюється оцінка діяльності керівників даних структур.
Цього року, відповідно до розпорядження голови обласної Ради, оцінка керівників за роботу протягом 2011 року триватиме із 7 по 28 лютого.

Згаданим розпорядженням також створено комісію на чолі з першим заступником голови обласної Ради Ігорем Кревським, яка надаватиме свої висновки за результатами оцінки.
Всього перевірку мають пройти близько півтори сотні керівників комунальних установ у галузях освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства, соціального захисту населення, культури, фізичної культури та спорту.
У ході оцінювання комісія узгоджуватиме свої дії із відповідними управліннями облдержадміністрації та враховуватиме їхні рекомендації. За словами Ігоря Кревського, це робиться для того, щоб висновки комісії були максимально об’єктивними.
– За результатами оцінки минулого року ми змінили керівників кількох комунальних установ. Хоча ми відслідковуємо діяльність наших закладів протягом року, проблемні моменти залишаються. Але всі висновки, в тому числі і кадрові, буде робити комісія, – прокоментував 1-й заступник голови обласної Ради І.Кревський.

Повернутись Створено: 30 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1116

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація