23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Контроль Роздрукувати

Півтори сотні керівників комунальних установ пройдуть щорічну оцінку

З метою підвищення ефективності роботи підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області, Вінницькою обласною Радою щороку здійснюється оцінка діяльності керівників даних структур.
Цього року, відповідно до розпорядження голови обласної Ради, оцінка керівників за роботу протягом 2011 року триватиме із 7 по 28 лютого.

Згаданим розпорядженням також створено комісію на чолі з першим заступником голови обласної Ради Ігорем Кревським, яка надаватиме свої висновки за результатами оцінки.
Всього перевірку мають пройти близько півтори сотні керівників комунальних установ у галузях освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства, соціального захисту населення, культури, фізичної культури та спорту.
У ході оцінювання комісія узгоджуватиме свої дії із відповідними управліннями облдержадміністрації та враховуватиме їхні рекомендації. За словами Ігоря Кревського, це робиться для того, щоб висновки комісії були максимально об’єктивними.
– За результатами оцінки минулого року ми змінили керівників кількох комунальних установ. Хоча ми відслідковуємо діяльність наших закладів протягом року, проблемні моменти залишаються. Але всі висновки, в тому числі і кадрові, буде робити комісія, – прокоментував 1-й заступник голови обласної Ради І.Кревський.

Повернутись Створено: 30 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1011

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація