13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Контроль Роздрукувати

Півтори сотні керівників комунальних установ пройдуть щорічну оцінку

З метою підвищення ефективності роботи підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області, Вінницькою обласною Радою щороку здійснюється оцінка діяльності керівників даних структур.
Цього року, відповідно до розпорядження голови обласної Ради, оцінка керівників за роботу протягом 2011 року триватиме із 7 по 28 лютого.

Згаданим розпорядженням також створено комісію на чолі з першим заступником голови обласної Ради Ігорем Кревським, яка надаватиме свої висновки за результатами оцінки.
Всього перевірку мають пройти близько півтори сотні керівників комунальних установ у галузях освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства, соціального захисту населення, культури, фізичної культури та спорту.
У ході оцінювання комісія узгоджуватиме свої дії із відповідними управліннями облдержадміністрації та враховуватиме їхні рекомендації. За словами Ігоря Кревського, це робиться для того, щоб висновки комісії були максимально об’єктивними.
– За результатами оцінки минулого року ми змінили керівників кількох комунальних установ. Хоча ми відслідковуємо діяльність наших закладів протягом року, проблемні моменти залишаються. Але всі висновки, в тому числі і кадрові, буде робити комісія, – прокоментував 1-й заступник голови обласної Ради І.Кревський.

Повернутись Створено: 30 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1022

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація