23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Контрольне питання Роздрукувати

Вінниччина відмовилася від китайської гречки

На території Вінницької області не будуть реалізовуватися гречані крупи, закуплені державою у Китаї. «Вінниччина відмовилася від реалізації на своїй території китайських гречаних круп. Натомість обласна влада домовляється з місцевими підприємствами про додаткове виробництво гречки», – поінформував 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Про це Ігор Миколайович повідомив 21 квітня під час виїзного засідання постійної комісії обласної Ради з питань промисловості, торгівлі та побутового обслуговування у Козятині.
Він зазначив, що нещодавній ажіотаж з гречкою змушує обласну владу приймати внутрішні регіональні рішення щодо зміцнення продуктивної безпеки краю.
Так, за словами І.Кревського, обласна влада рекомендує районним державним адміністраціям та радам скласти баланс основних продуктів споживання та створити з нового врожаю відповідні запаси і забезпечити їхнє зберігання. Відповідно – також передбачити для цього необхідні кошти в місцевих бюджетах.
Ігор Кревський наголосив, що створення внутрішніх регіональних запасів – це один із шляхів протистояння вітчизняної сільгосппродукції імпорту.
– Більшість сільгосппродукції у нас виготовляється у приватному секторі. Вона не є конкурентоздатною, і тому її душить імпорт. Тому голова облдержадміністрації рекомендує, і обласна Рада його підтримує в цьому, – щоб райони подбали про запаси основних продуктів споживання і передбачили на ці цілі відповідні кошти у своїх бюджетах, – зазначив 1-й заступник голови ОР.
І.Кревський підкреслив, що такі заходи дозволять контролювати цінову ситуацію на ринку області.


Повернутись Створено: 22 квітня 2011 року, 00:00 Переглядів: 954

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація