15 липня, о 10.00 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю. 15 липня 2020 року о 10.00 год. у приміщенні обласної Ради  (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр.                                                     

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Контрольне питання Роздрукувати

Вінниччина відмовилася від китайської гречки

На території Вінницької області не будуть реалізовуватися гречані крупи, закуплені державою у Китаї. «Вінниччина відмовилася від реалізації на своїй території китайських гречаних круп. Натомість обласна влада домовляється з місцевими підприємствами про додаткове виробництво гречки», – поінформував 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Про це Ігор Миколайович повідомив 21 квітня під час виїзного засідання постійної комісії обласної Ради з питань промисловості, торгівлі та побутового обслуговування у Козятині.
Він зазначив, що нещодавній ажіотаж з гречкою змушує обласну владу приймати внутрішні регіональні рішення щодо зміцнення продуктивної безпеки краю.
Так, за словами І.Кревського, обласна влада рекомендує районним державним адміністраціям та радам скласти баланс основних продуктів споживання та створити з нового врожаю відповідні запаси і забезпечити їхнє зберігання. Відповідно – також передбачити для цього необхідні кошти в місцевих бюджетах.
Ігор Кревський наголосив, що створення внутрішніх регіональних запасів – це один із шляхів протистояння вітчизняної сільгосппродукції імпорту.
– Більшість сільгосппродукції у нас виготовляється у приватному секторі. Вона не є конкурентоздатною, і тому її душить імпорт. Тому голова облдержадміністрації рекомендує, і обласна Рада його підтримує в цьому, – щоб райони подбали про запаси основних продуктів споживання і передбачили на ці цілі відповідні кошти у своїх бюджетах, – зазначив 1-й заступник голови ОР.
І.Кревський підкреслив, що такі заходи дозволять контролювати цінову ситуацію на ринку області.


Повернутись Створено: 22 квітня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1093

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація