Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Контрольне питання Роздрукувати

Вінниччина відмовилася від китайської гречки

На території Вінницької області не будуть реалізовуватися гречані крупи, закуплені державою у Китаї. «Вінниччина відмовилася від реалізації на своїй території китайських гречаних круп. Натомість обласна влада домовляється з місцевими підприємствами про додаткове виробництво гречки», – поінформував 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Про це Ігор Миколайович повідомив 21 квітня під час виїзного засідання постійної комісії обласної Ради з питань промисловості, торгівлі та побутового обслуговування у Козятині.
Він зазначив, що нещодавній ажіотаж з гречкою змушує обласну владу приймати внутрішні регіональні рішення щодо зміцнення продуктивної безпеки краю.
Так, за словами І.Кревського, обласна влада рекомендує районним державним адміністраціям та радам скласти баланс основних продуктів споживання та створити з нового врожаю відповідні запаси і забезпечити їхнє зберігання. Відповідно – також передбачити для цього необхідні кошти в місцевих бюджетах.
Ігор Кревський наголосив, що створення внутрішніх регіональних запасів – це один із шляхів протистояння вітчизняної сільгосппродукції імпорту.
– Більшість сільгосппродукції у нас виготовляється у приватному секторі. Вона не є конкурентоздатною, і тому її душить імпорт. Тому голова облдержадміністрації рекомендує, і обласна Рада його підтримує в цьому, – щоб райони подбали про запаси основних продуктів споживання і передбачили на ці цілі відповідні кошти у своїх бюджетах, – зазначив 1-й заступник голови ОР.
І.Кревський підкреслив, що такі заходи дозволять контролювати цінову ситуацію на ринку області.


Повернутись Створено: 22 квітня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1042

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація