Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Контрольне питання Роздрукувати

Вінниччина відмовилася від китайської гречки

На території Вінницької області не будуть реалізовуватися гречані крупи, закуплені державою у Китаї. «Вінниччина відмовилася від реалізації на своїй території китайських гречаних круп. Натомість обласна влада домовляється з місцевими підприємствами про додаткове виробництво гречки», – поінформував 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Про це Ігор Миколайович повідомив 21 квітня під час виїзного засідання постійної комісії обласної Ради з питань промисловості, торгівлі та побутового обслуговування у Козятині.
Він зазначив, що нещодавній ажіотаж з гречкою змушує обласну владу приймати внутрішні регіональні рішення щодо зміцнення продуктивної безпеки краю.
Так, за словами І.Кревського, обласна влада рекомендує районним державним адміністраціям та радам скласти баланс основних продуктів споживання та створити з нового врожаю відповідні запаси і забезпечити їхнє зберігання. Відповідно – також передбачити для цього необхідні кошти в місцевих бюджетах.
Ігор Кревський наголосив, що створення внутрішніх регіональних запасів – це один із шляхів протистояння вітчизняної сільгосппродукції імпорту.
– Більшість сільгосппродукції у нас виготовляється у приватному секторі. Вона не є конкурентоздатною, і тому її душить імпорт. Тому голова облдержадміністрації рекомендує, і обласна Рада його підтримує в цьому, – щоб райони подбали про запаси основних продуктів споживання і передбачили на ці цілі відповідні кошти у своїх бюджетах, – зазначив 1-й заступник голови ОР.
І.Кревський підкреслив, що такі заходи дозволять контролювати цінову ситуацію на ринку області.


Повернутись Створено: 22 квітня 2011 року, 00:00 Переглядів: 978

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація