23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Контррозвідники Служби безпеки України повернулися з чергової ротації Роздрукувати

Сьогодні, 5 жовтня, керівники області та міста, командування управління Служби безпеки України у Вінницькій області разом із рідними зустрічали військовослужбовців, котрі виконували контррозвідувальні завдання у зоні проведення Операції Об’єднаних сил.

– Раді вітати вас на рідній землі, – звернувся до військових голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Ми вдячні вам за вашу ратну працю в ім’я незалежності нашої держави. Дякуємо за життя під спокійним небом та за можливість виконувати свої обов’язки на мирній Вінниччині. Дай Боже, аби після кожного бойового завдання ви у повному складі поверталися у місця дислокації та в рідні домівки.

Слова підтримки та вдячності прозвучали також і від голови облдержадміністрації Валерія Коровія, Вінницького міського голови Сергія Моргунова та Митрополита Вінницького і Барського Симеона.

– Дякую Богу та генералу, командиру групи за те, що ви всі повернулися живі й здорові, – звернулася до військових дружина одного з бойових офіцерів. – Ми всі відчуваємо велику гордість за вас. Якби мене запитали, чи хочу я відпускати свого чоловіка в зону бойових дій, я, звичайно, відповіла би, що не хотіла, але рівень патріотизму мого чоловіка стосовно служби своїй країні настільки зашкалює, й навіть думки не виникає цьому заперечувати. Слава Україні!

– Героям Слава! – прозвучало у відповідь нове військове вітання.

Відповідно до положення про проходження служби військовослужбовцями Служби безпеки України присвоєні чергові військові звання співробітникам, нагороджено відомчими відзнаками та оголошено подяки від керівництва.

Генерал-майор Володимир Пахнюк повідомив, що комісія з житлових питань управління СБУ у Вінницькій області надала сім’ї одного з бойових офіцерів службову квартиру.

Співробітники управління Служби безпеки України у Вінницькій області з літа 2014 року до 30 квітня 2018 року виконували контррозвідувальні завдання у зоні проведення антитерористичної операції та з травня цього року продовжують їх виконувати у складі однієї з груп Операції Об’єднаних сил.

Загалом військовослужбовці вінницького управління перебувають на Сході 1508 днів.

Термін відрядження одного військовослужбовця до Донеччини протягом року складає від 4 до 8 місяців.

Під час Операції Об’єднаних сил військовослужбовці виконують завдання з протидії російській агресії, захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Повернутись Створено: 5 жовтня 2018 року, 11:38
Оновлено: 5 жовтня 2018 року, 11:44
Переглядів: 618

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація