21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Контррозвідники Служби безпеки України повернулися з чергової ротації Роздрукувати

Сьогодні, 5 жовтня, керівники області та міста, командування управління Служби безпеки України у Вінницькій області разом із рідними зустрічали військовослужбовців, котрі виконували контррозвідувальні завдання у зоні проведення Операції Об’єднаних сил.

– Раді вітати вас на рідній землі, – звернувся до військових голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Ми вдячні вам за вашу ратну працю в ім’я незалежності нашої держави. Дякуємо за життя під спокійним небом та за можливість виконувати свої обов’язки на мирній Вінниччині. Дай Боже, аби після кожного бойового завдання ви у повному складі поверталися у місця дислокації та в рідні домівки.

Слова підтримки та вдячності прозвучали також і від голови облдержадміністрації Валерія Коровія, Вінницького міського голови Сергія Моргунова та Митрополита Вінницького і Барського Симеона.

– Дякую Богу та генералу, командиру групи за те, що ви всі повернулися живі й здорові, – звернулася до військових дружина одного з бойових офіцерів. – Ми всі відчуваємо велику гордість за вас. Якби мене запитали, чи хочу я відпускати свого чоловіка в зону бойових дій, я, звичайно, відповіла би, що не хотіла, але рівень патріотизму мого чоловіка стосовно служби своїй країні настільки зашкалює, й навіть думки не виникає цьому заперечувати. Слава Україні!

– Героям Слава! – прозвучало у відповідь нове військове вітання.

Відповідно до положення про проходження служби військовослужбовцями Служби безпеки України присвоєні чергові військові звання співробітникам, нагороджено відомчими відзнаками та оголошено подяки від керівництва.

Генерал-майор Володимир Пахнюк повідомив, що комісія з житлових питань управління СБУ у Вінницькій області надала сім’ї одного з бойових офіцерів службову квартиру.

Співробітники управління Служби безпеки України у Вінницькій області з літа 2014 року до 30 квітня 2018 року виконували контррозвідувальні завдання у зоні проведення антитерористичної операції та з травня цього року продовжують їх виконувати у складі однієї з груп Операції Об’єднаних сил.

Загалом військовослужбовці вінницького управління перебувають на Сході 1508 днів.

Термін відрядження одного військовослужбовця до Донеччини протягом року складає від 4 до 8 місяців.

Під час Операції Об’єднаних сил військовослужбовці виконують завдання з протидії російській агресії, захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Повернутись Створено: 5 жовтня 2018 року, 11:38
Оновлено: 5 жовтня 2018 року, 11:44
Переглядів: 654

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація