2 липня о 8.45  у приміщенні обласної Ради в режимі відеоконференції відбудеться засідання конкурсної комісії з організації проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів; 2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Кооператори відзначили 96-ту річницю свого руху Роздрукувати

Із 96-м Міжнародним днем кооперації керівники області привітали представників колективів організацій та підприємств споживчої кооперації області і працівників управління облспоживспілки. В урочистих зборах взяли участь голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, народний депутат України Григорій Заболотний та заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук.

На урочистий захід запрошені були голови правлінь, директори та керуючі ринками, керівники виробничих підприємств райспоживспілок і райспоживтовариств, голови профспілок, кращі працівники  та ветерани споживчої кооперації.

На початку урочистостей перед присутніми доповів голова правління облспоживспілки Василь Подолян, який розповів присутнім про перші спілки області та України, їх розвиток і діяльність.

– У Вінницькій обласній спілці споживчих товариств збережено одну із найбільших матеріально-технічних баз в Україні, – розповів присутнім Василь Васильович. – Щоденно населення обслуговує більше 1500 кооперативних магазинів та ресторанів, працює 30 кооперативних ринків, 17 тисяч торгових місць, функціонує 350 об’єктів  з надання різних послуг населенню. Із 2003 року система споживчої кооперації області працює прибутково.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник.

– Незважаючи на те, що засади кооперації розробив та втілив у життя соціаліст Роберт Оуен,  ідея створення кооперативів жива. І досьогодні кооперація працює як спосіб самоорганізації людей для вирішення проблем.  Наша кооперація вижила у важкі роки і працює прибутково для кожного і для області в цілому. І найосновніше – кооператори були поруч у всі часи змін, ви доходили до кожного села, щоб були сірники, сіль  та хліб. Я знаю як це було непросто, бо був свідком вашої діяльності. Але система спрацювала і показала, себе як найяскравіший приклад самоорганізації, яка діє у розвиненіших та прогресуючих країн світу, – зауважив Анатолій Дмитрович. – Тому вдячний за те, що зберегли найкращі принципи та традиції.

Народний депутат України Григорій Заболотний передав слова вітань від Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Голови Верховної Ради  Андрія Паруб’я.

Найкращих працівників системи споживчої кооперації відзначили Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації та нагрудними знаками.  

Вінницька обласна спілка споживчих товариств була започаткована в лютому 1932 року. Сьогодні до складу Вінницької облспоживспілки входять 17 райспоживспілок, 10 районних споживчих товариств, 538 споживчих товариств різних напрямів діяльності. При облспоживспілці функціонує ветеранська організація, яка нараховує понад 100 чоловік. Головним її завданням є забезпечення зв'язку ветеранів, колишніх працівників облспоживспілки з правлінням для вирішення їхніх економічних і соціальних проблем.

Вінницька облспоживспілка входить до складу Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств України (Укркоопспілка) — члена Міжнародного кооперативного альянсу, який об'єднує близько сотні країн світу.

Повернутись Створено: 5 липня 2018 року, 16:12 Переглядів: 744

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація