13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Кооператорів області привітали з професійним святом Роздрукувати

3 липня голова обласної Ради Сергій Свитко та голова облдержадміністрації Анатолій Олійник привітали працівників і ветеранів Вінницької обласної споживчої спілки та кооператорів області напередодні Міжнародного дня кооперації з 92-ю річницею заснування спілки.

Участь в урочистих зборах з нагоди свята взяли представники споживчої кооперації з усіх районів Вінницької області, члени облспоживспілки, депутат обласної Ради,  Директор департаменту адміністративних послуг Вінницької міської ради Сергій Кудлаєнко. Голова правління Вінницької облспоживспілки, депутат обласної Ради Василь Подолян відкрив збори і розповів присутнім про історію становлення та розбудови кооперативного руху на Вінниччині, успіхи і проблемні питання споживчої кооперації. Було акцентовано увагу на тому, що головним завданням споживчої кооперації є формування конкурентоспроможної торгівельної мережі, особливо в сільській місцевості, розвиток надання послуг в заготівельній і виробничій діяльності.

На зборах згадали про складну військово-політичну ситуацію в державі і про необхідність підтримки військовослужбовців, що беруть участь в бойових діях на Сході країни. Зокрема, працівниками споживчої кооперації області на потреби української армії було перераховано 410 тис.грн, з яких 130 тис. перерахував Вінницький кооперативний інститут. Присутні члени облспоживспілки ухвалили рішення перерахувати свій одноденний заробіток для підтримки Збройних Сил України, що задіяні в антитерористичній операції на сході України.

Голова обласної Ради Сергій Свитко від імені депутатського корпусу привітав працівників та ветеранів споживчої кооперації Вінниччини із професійним святом, вказав на віхи становлення кооперативного руху в Україні та наголосив на його важливості для економічного процвітання української держави.

- В умовах радянської дійсності кооперативний рух не мав достатньо можливостей для свого розвитку. На жаль, зі здобуттям незалежності українська економіка не розвивалася належним чином, що було пов’язано із великим впливом на суспільно-економічне життя олігархів і наявності монополій, які не залишали можливості для чесної конкуренції. Тому, споживча кооперація не мала належного рівня підтримки. Висловлюю свою подяку кооператорам області за те, що зберегли частину економічної бази споживчих товариств. Я переконаний, що розвиток кооперативного руху і споживчих товариств є однією із складових для формування та розвитку заможного середнього класу в Україні, відродження села. Вірю, що ми збудуємо європейську державу, якою пишатимуться майбутні покоління українців, - сказав Сергій Свитко.

Наприкінці зборів найбільш успішних працівників споживчої кооперації Вінницької області було нагороджено почесними грамотами, грошовими преміями і нагрудними знаками Укоопспілки.

Довідка: Сьогодні до складу Вінницької облспоживспілки входять 17 райспоживспілок, 10 районних споживчих товариств, 491 споживче товариство різних напрямів діяльності. Споживчі товариства області нараховують 13,4 тис. чоловік. В системі працює 3,6 тис. чоловік. Загальний обсяг роздрібного товарообороту за перше півріччя 2014 року становить 327 млн.грн. Сума пайового капіталу у 2014 році досягла 41 млн.грн. Вінницька облспоживспілка входить до складу Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств України (Укркоопспілка) - члена Міжнародного кооперативного альянсу, який об'єднує близько сотні країн світу. 

Повернутись Створено: 3 липня 2014 року, 19:09 Переглядів: 1057

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація