23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Кооператорів області привітали з професійним святом Роздрукувати

3 липня голова обласної Ради Сергій Свитко та голова облдержадміністрації Анатолій Олійник привітали працівників і ветеранів Вінницької обласної споживчої спілки та кооператорів області напередодні Міжнародного дня кооперації з 92-ю річницею заснування спілки.

Участь в урочистих зборах з нагоди свята взяли представники споживчої кооперації з усіх районів Вінницької області, члени облспоживспілки, депутат обласної Ради,  Директор департаменту адміністративних послуг Вінницької міської ради Сергій Кудлаєнко. Голова правління Вінницької облспоживспілки, депутат обласної Ради Василь Подолян відкрив збори і розповів присутнім про історію становлення та розбудови кооперативного руху на Вінниччині, успіхи і проблемні питання споживчої кооперації. Було акцентовано увагу на тому, що головним завданням споживчої кооперації є формування конкурентоспроможної торгівельної мережі, особливо в сільській місцевості, розвиток надання послуг в заготівельній і виробничій діяльності.

На зборах згадали про складну військово-політичну ситуацію в державі і про необхідність підтримки військовослужбовців, що беруть участь в бойових діях на Сході країни. Зокрема, працівниками споживчої кооперації області на потреби української армії було перераховано 410 тис.грн, з яких 130 тис. перерахував Вінницький кооперативний інститут. Присутні члени облспоживспілки ухвалили рішення перерахувати свій одноденний заробіток для підтримки Збройних Сил України, що задіяні в антитерористичній операції на сході України.

Голова обласної Ради Сергій Свитко від імені депутатського корпусу привітав працівників та ветеранів споживчої кооперації Вінниччини із професійним святом, вказав на віхи становлення кооперативного руху в Україні та наголосив на його важливості для економічного процвітання української держави.

- В умовах радянської дійсності кооперативний рух не мав достатньо можливостей для свого розвитку. На жаль, зі здобуттям незалежності українська економіка не розвивалася належним чином, що було пов’язано із великим впливом на суспільно-економічне життя олігархів і наявності монополій, які не залишали можливості для чесної конкуренції. Тому, споживча кооперація не мала належного рівня підтримки. Висловлюю свою подяку кооператорам області за те, що зберегли частину економічної бази споживчих товариств. Я переконаний, що розвиток кооперативного руху і споживчих товариств є однією із складових для формування та розвитку заможного середнього класу в Україні, відродження села. Вірю, що ми збудуємо європейську державу, якою пишатимуться майбутні покоління українців, - сказав Сергій Свитко.

Наприкінці зборів найбільш успішних працівників споживчої кооперації Вінницької області було нагороджено почесними грамотами, грошовими преміями і нагрудними знаками Укоопспілки.

Довідка: Сьогодні до складу Вінницької облспоживспілки входять 17 райспоживспілок, 10 районних споживчих товариств, 491 споживче товариство різних напрямів діяльності. Споживчі товариства області нараховують 13,4 тис. чоловік. В системі працює 3,6 тис. чоловік. Загальний обсяг роздрібного товарообороту за перше півріччя 2014 року становить 327 млн.грн. Сума пайового капіталу у 2014 році досягла 41 млн.грн. Вінницька облспоживспілка входить до складу Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств України (Укркоопспілка) - члена Міжнародного кооперативного альянсу, який об'єднує близько сотні країн світу. 

Повернутись Створено: 3 липня 2014 року, 19:09 Переглядів: 1032

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація