23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Координаційна рада Роздрукувати

Самоврядовці обговорили проблеми розвитку лісового господарства

24 червня відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради за участю голів районних рад. На порядку денному стояли питання про роботу Вінницького обласного спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс», про розвиток сільського та зеленого туризму у Вінницькій області та підняли питання щодо стану передплати на державні та комунальні газети.

З першого питання інформував генеральний директор «Віноблагролісу» Михайло Вдовцов, повідомивши про поточний стан справ на підприємстві та його розвиток з дня створення.

Про розвиток зеленого туризму розповів заступник начальника управління культури і туризму облдержадміністрації Сергій Гарбулінський. Він окреслив перспективи розвитку галузі, а також відзначив про необхідність створення програми розвитку зеленого туризму у Вінницькій області. За словами голови обласної Ради Сергія Татусяка: «Законодавство не врегульовує податкові надходження до бюджету села від такої діяльності, тому сільська рада не має достатньо ресурсу для розвитку даної сфери». Під час обговорення також запропоновули провести конкурс «Населений пункт Подільської слави» для популяриції обласної автентики.

На останок закликала активніше передплатити друковані комунальні та державні засоби масової інформації головний редактор газети «Вінниччина» Любов Добринська.

Повернутись Створено: 25 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 896

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація