Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Координаційна рада Роздрукувати

Самоврядовці обговорили проблеми розвитку лісового господарства

24 червня відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради за участю голів районних рад. На порядку денному стояли питання про роботу Вінницького обласного спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс», про розвиток сільського та зеленого туризму у Вінницькій області та підняли питання щодо стану передплати на державні та комунальні газети.

З першого питання інформував генеральний директор «Віноблагролісу» Михайло Вдовцов, повідомивши про поточний стан справ на підприємстві та його розвиток з дня створення.

Про розвиток зеленого туризму розповів заступник начальника управління культури і туризму облдержадміністрації Сергій Гарбулінський. Він окреслив перспективи розвитку галузі, а також відзначив про необхідність створення програми розвитку зеленого туризму у Вінницькій області. За словами голови обласної Ради Сергія Татусяка: «Законодавство не врегульовує податкові надходження до бюджету села від такої діяльності, тому сільська рада не має достатньо ресурсу для розвитку даної сфери». Під час обговорення також запропоновули провести конкурс «Населений пункт Подільської слави» для популяриції обласної автентики.

На останок закликала активніше передплатити друковані комунальні та державні засоби масової інформації головний редактор газети «Вінниччина» Любов Добринська.

Повернутись Створено: 25 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 987

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація