Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Координаційна рада Роздрукувати

На Вінниччині діятиме Асоціація органів місцевого самоврядування

Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 14 листопада прийняла рішення про створення Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування. Метою об’єднання є сприяння ефективному здійсненню місцевими радами Вінницької області своїх повноважень, місцевому та регіональному розвитку, узгодженню дій щодо захисту прав та інтересів територіальних громад.

Як зазначив голова облради Сергій Татусяк, подібна громадська структура кілька років успішно діє у Дніпропетровській області.
– Ми взяли за зразок їхню співпрацю з інтелігенцією регіону, громадськими організаціями, яка є дуже ефективною. А також роботу з європейськими та вітчизняними грантодавцями, – сказав С.Татусяк.
Голова зауважив, що на сьогодні в Україні окремо діють асоціації сільських, міських, обласних рад. Обласна ж асоціація органів місцевого самоврядування має за завдання об’єднати усі рівні представницької влади регіону та налагодити ефективну співпрацю між ними.
Наразі члени Координаційної ради затвердили проект статуту асоціації, який пройде обговорення у місцевих радах. Остаточне рішення щодо створення асоціації прийматиметься на сесії обласної Ради.

Повернутись Створено: 15 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 997

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація