Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Координаційна рада Роздрукувати

Вінниччина приступила до 2-го етапу медичної реформи

Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради прийняла рішення щодо виконання низки завдань, спрямованих на реалізацію другого пілотного проекту реформування системи охорони здоров’я Вінницької області. Ці завдання та організаційно-правові і фінансово-економічні механізми їх виконання було обговорено 13 березня під час засідання Координаційної ради на чолі з головою облради Сергієм Татусяком.

В обговоренні, крім голів районних рад та міських голів міст обласного значення, взяли участь: заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Барецький, начальник управління охорони здоров’я та курортів ОДА Лідія Діденко, голова постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя Наталія Солейко, головні лікарі центральних районних лікарень області.
Про результати впровадження 1-го етапу медичної реформи на Вінниччині, головним завданням якої було розмежування первинної і вторинної ланки надання медичної допомоги, звітувала Лідія Діденко. За її словами, від початку реформи (тобто початку 2011 року) Вінницька область на 98% виконала завдання, які перед нею ставилися.
Головним завданням другого етапу реформи, який має завершитися до кінця 2012 року, є створення госпітальних округів.
– У проекті передбачено створення 18-ти таких округів. Але це не догма, бо тільки громади прийматимуть рішення, до якого округу їм відноситися і де обслуговуватися, – зауважила начальник управління охорони здоров’я та курортів.
Сергій Татусяк доповнив, що поряд зі створенням госпітальних округів потрібно продовжувати роботу щодо оснащення та удосконалення функціонування Центрів первинної медико-санітарної допомоги.
– Завдання і першого, і другого етапу однакове – ми як пілотна область маємо напрацювати таку модель системи охорони здоров’я, яка потім буде прийнята усіма регіонами України, – зазначив С.Татусяк.
Крім того голова облради наголосив на систематичній просвітницькій роботі серед населення, мета якої – роз’яснення суті реформи та її переваг.
Головам районних рад Сергій Татусяк поставив окреме завдання. А саме: забезпечити передачу майнових комплексів закладів охорони здоров’я вторинного рівня та екстреної медичної допомоги до спільної власності територіальних громад області. Це проблема, яку потрібно вирішувати якнайшвидше, оскільки вона істотно гальмує перебіг реформи в області.

Повернутись Створено: 13 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1037

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація