23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Координаційна рада обговорила реалізацію Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки Роздрукувати

Відбулось засідання Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства відповідно до Указу Президента України від 26 лютого 2016 року «Про сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні». Участь в її засіданні взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, члени ради, представники засобів масової інформації.

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк ознайомила присутніх на засіданні з реалізацією в області у 2018 році Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки.

Голова Хмільницької районної громадської організації «Право» Віталій Дорох виступив з питанням щодо співпраці влади з громадськістю як умови успішної реалізації Стратегії.

Координаційна рада є консультативно-дорадчим органом при обласній державній адміністрації, що створюються для забезпечення діяльності в питаннях впровадження державної політики та системних заходів, спрямованих на реалізацію Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки, формуванні сприятливого середовища для посилення ролі громадянського суспільства, залученні потенціалу його організацій до процесів формування та здійснення державної та регіональної політики, вирішенні питань місцевого значення.

До пріоритетних завдань діяльності ради відносяться розроблення напрямів та механізмів державного сприяння розвитку  громадянського суспільства на основі принципів Стратегії, сприяння налагодженню конструктивної  взаємодії місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування з організаціями громадянського суспільства, підготовка на основі стратегічних напрямів реалізації Стратегії та з урахуванням пропозицій місцевих органів виконавчої влади та організацій громадянського суспільства щорічних проектів планів заходів щодо виконання Стратегії.

Повернутись Створено: 11 квітня 2018 року, 16:43 Переглядів: 413

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація