9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Координаційна рада обговорила впровадження енергозберігаючих технологій та дала старт Обласному благодійному марафону „Врятуймо кожного бійця – захисника України!” Роздрукувати

16 вересня під головуванням очільника обласної Ради Сергія Свитка відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької обласної Ради.

Участь в засіданні взяли керівники обласної Ради, голови районних рад і міських рад міст обласного значення, голови постійних комісій обласної Ради, керівники департаментів і управлінь облдержадміністрації, керівники комунальних підприємств Вінницької області. На засіданні обговорили і ухвалили рішення “Про хід виконання рішення Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради від 8 липня 2014 року №26 “Про впровадження енергозберігаючих технологій в закладах соціальної сфери та житлово-комунального господарства області”. Заслухано інформацію керівників департаментів і управлінь щодо впровадження заходів енергозбереження в комунальних закладах регіону. Акцентовано увагу на посиленні роботи в питанні скорочення споживання газу та переведення котлів на альтернативні види палива у закладах соціального спрямування і комунальної власності.

З ініціативи голови обласної Ради Сергія Свитка Координаційна рада ухвалила рішення №28 “Про проведення обласного благодійного марафону „Врятуймо кожного бійця – захисника України!”, який проводиться для підтримки поранених та постраждалих українських військовослужбовців в зоні  АТО. Марафон буде проходити з 16 вересня по 6 жовтня 2014 року у Вінницькій області.

-  Закликаю не стояти осторонь усіх депутатів органів місцевого самоврядування Вінниччини, керівників комунальних закладів, департаментів, управлінь, кожного громадянина і підтримати нашу ініціативу щодо проведення Обласного благодійного марафону. Звертаюся до голів районних, міських, селищних і сільських рад області: прошу взяти під особисту опіку членів сімей загиблих воїнів-вінничан в зоні АТО, з’ясувати їхні нагальні потреби та сприяти у їхньому вирішенні, - сказав Сергій Свитко.

У відповідності до рішення створено організаційний комітет та наглядову раду з контролю за надходженням та використанням коштів благодійного рахунку, затверджено план заходів з проведення Обласного благодійного  марафону. Головам районних рад, сільським, селищним,   міським головам, керівникам комунальних підприємств, установ, організацій територіальних громад сіл, селищ, міст області, рекомендовано забезпечити проведення благодійних культурно-мистецьких та інформаційно-просвітницьких заходів згідно із затвердженим планом.

Благодійний рахунок планується відкрити на Вінницьку обласну організацію Товариства Червоного Хреста. Кошти будуть перераховувати на безповоротну фінансову допомогу на придбання ліків, засобів медичного призначення, обладнання та апаратури, харчування, санітарного транспорту для поранених та постраждалих військовослужбовців в зоні АТО.

Крім того, ухвалено відповідне звернення до депутатів місцевих рад, керівників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ, громадських організацій,  всіх жителів області щодо участі в Обласному благодійному марафоні „Врятуймо кожного бійця – захисника України!”.

Повернутись Створено: 16 вересня 2014 року, 20:54 Переглядів: 1733

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація