21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Координаційна рада при голові обласної Ради ухвалила звернення щодо захисту української державності і розглянула питання децентралізації влади Роздрукувати

19 березня під головуванням голови обласної Ради Сергія Свитка та за участі голови Вінницької обласної державної адміністрації Анатолія Олійника відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради . Рада, до складу якої входять очільники районних і міських рад області, розглянула такі ключові питання: ухвалення звернення щодо суспільно-політичної ситуації в державі; завдання та основні напрями діяльності Координаційної ради в 2014 році; розгляд законопроектів щодо  децентралізації влади і реформи місцевого самоврядування.

На початку засідання Сергій Свитко привітав новообраних голів районних рад Вінницької області із обранням та побажав плідної праці на благо рідного краю. Після того, з ініціативи Сергія Свитка, Координаційною радою було розглянуто і одноголосно ухвалено звернення щодо суспільно-політичної ситуації в Україні. У зверненні засуджується агресія і окупаційні дії Російської Федерації  щодо територіальної цілісності і суверенітету України у Криму та зазначається про необхідність згуртовано діяти задля вирішення питань захисту і розвитку держави.

- Ми не можемо залишатися осторонь, коли проросійськими екстремістськими силами зневажається українське законодавство і рішуче засуджуємо протизаконні дії, які загрожують цілісності української держави і безпеці її громадян, - зазначив голова обласної Ради Сергій Свитко.

На підтримку єдності і територіальної цілісності виступила із зверненням до послів країн ЄС і Громадська рада при обласній Раді.

Також на засіданні було обговорено завдання та основні напрями діяльності Координаційної ради з питань місцевого самоврядування в 2014 році. Зокрема, про хід проведення загальних зборів громадян за місцем проживання; про обговорення законопроектів “Про право територіальних громад на об’єднання”; “Про співробітництво територіальних громад”. Усі присутні підкреслили важливість ухвалення даних законопроектів, які мають на меті розширення повноважень місцевих громад, проведення реформи місцевого самоврядування і децентралізації влади.

- Нова влада має політичну волю по проведенню реформи місцевого самоврядування в Україні, яка є актуальною і потребує втілення в життя. Тому необхідно врахувати усі конструктивні пропозиції на місцях і підтримати запровадження цієї ініціативи, адже Вінниччина займає у цьому процесі лідируючі позиції, - зауважив Сергій Свитко.

 В цілому, члени Координаційної ради погодилися, що перед ухваленням остаточного рішення варто провести широке обговорення завдань і змісту реформи в місцевих громадах та надати свої пропозиції за підсумками обговорення Кабінету Міністрів і Верховній Раді України.

Учасники зібрання обговорили Постанову Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 року № 65 “Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету” та відповідне розпорядження голови обласної Ради „Про заходи щодо економного та раціонального використання коштів обласного бюджету, передбачених на утримання Вінницької обласної Ради та її виконавчого апарату”.

Також після обговорення було  ухвалено рішення “Про заходи з благоустрою населених пунктів області”. Окрім того, було взято до відома інформацію про висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування в газеті обласної Ради “Вінниччина” та підбито підсумки засідання. 

Повернутись Створено: 20 березня 2014 року, 10:06 Переглядів: 931

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація