Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Учасники Координаційної ради ознайомились з роботою підприємства «ЕкоВін» Роздрукувати

Після ознайомлення з роботою Стадницького полігону твердих побутових відходів близько 100 учасників виїзної Координаційної ради на чолі з головою обласної Ради Анатолієм Олійником відвідали комунальне унітарне підприємство «ЕкоВін». Саме це підприємство і обслуговує Стадницький полігон, що має площу 16 гектарів. Директор підприємства Петро Гриневич розповів, що з метою удосконалення сфери поводження з побутовими відходами з 1 січня у 2015 року сміття у Вінниці сортують по фракціях: для сухих і вологих відходів.

Діяльність «ЕкоВіну» спрямована на організацію найбільш якісної системи збору, вивезення побутових відходів, санітарне очищення міста, прибирання площ, скверів, бульварів, шляхів міста, утримання міського полігону побутових відходів.

Підприємство надає послуги з вивезення побутових відходів понад 70% населення міста Вінниці та понад  2200 підприємствам, установам, організаціям різної форми власності. На сьогодні в місті обслуговуються понад 350 контейнерних майданчиків,  1870 контейнерів. Завдяки налагодженій системі збору та вивезення щоденно на полігон вивозиться близько 1900 м³ відходів.

– «ЕкоВін» забезпечує стабільне та системне надання якісних послуг із вивезення побутових відходів,  – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник. - Щоденна робота комунального підприємства дозволяє бачити її результати на вулицях міста. Підприємство демонструє вміння налагодити вчасний вивіз твердих побутових відходів та зберегти чистоту Вінниці.

В цілому по області послугами вивезення твердих побутових відходів охоплено 84% населення, послуги надає 61 підприємство різних форм власності. Зношеність транспорту, який забезпечує вивезення твердих побутових відходів, сягає 68%. Але проблемним є питанням недостатнього усвідомлення населенням необхідності належного поводження з відходами. Це потребує проведення широкої просвітницької кампанії серед населення, особливо серед молоді та дітей.

Повернутись Створено: 21 червня 2017 року, 15:11 Переглядів: 1018

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація