23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Координаційна рада з питань місцевого самоврядування звернулась до Президента України щодо порушення законодавства на Вінниччині і бездіяльності правоохоронних органів Роздрукувати

16 вересня на засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької обласної Ради було одноголосно ухвалено Звернення до Президента України Петра Порошенка “у зв’язку із грубим порушенням на Вінниччині чинного законодавства України, а також бездіяльністю правоохоронних органів”.

У зверненні, зокрема, зазначено:

“З 28 серпня 2014 року обласна Рада неодноразово зверталася до Управління МВС у Вінницькій області та прокуратури Вінницької області щодо протиправних дій Власюка Віктора Васильовича, і у зв’язку з відсутністю ними належного реагування обласною Радою направлено відповідне звернення до Генеральної прокуратури України та Міністерства внутрішніх справ України. Виходячи з вищевикладеного та з метою недопущення дестабілізації суспільно-політичної ситуації у Вінницькій області, просимо Вас, шановний Петре Олексійовичу, відреагувати на бездіяльність правоохоронних органів та прокуратури, забезпечити виконання законів України”.

Голова обласної Ради Сергій Свитко повідомив присутнім на засіданні про ситуацію щодо перешкоджання приватною охоронною фірмою законній діяльності обласної Ради та виконувача обов’язків головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи Валентина Фіщука.

- Я звернувся до колишнього і нового начальника Управління МВС і прокурора області, звернувся з листом до голови облдержадміністрації як гаранта дотримання Конституції України в області. Проте реагування влади і правоохоронних органів немає. Це викликає серйозну стурбованість, бо фактично розпочинаються процеси дестабілізації суспільно-політичної ситуації на Вінниччині. Ми не маємо права цього допустити. Усі повинні поважати та виконувати закони і Конституцію України. Ми уже бачили, до чого призвели дії колишньої влади Януковича, коли не було належного реагування на грубі порушення законодавства і прав громадян, - наголосив Сергій Свитко.

Текст звернення дивіться нижче:

ЗВЕРНЕННЯ

Координаційної ради з питань

місцевого самоврядування при голові Вінницької обласної Ради

до Президента України ПОРОШЕНКА Петра Олексійовича

ВИСОКОПОВАЖНИЙ ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ !

Звертаємось до Вас як гаранта Конституції України у зв'язку із грубим порушенням на Вінниччині чинного законодавства України, а також бездіяльністю правоохоронних органів.

Інформуємо Вас про факти, які набули широкого суспільного резонансу у Вінницькій області.

Так, у зв'язку із закінченням строку дії контракту 05 травня 2014 року головою обласної Ради видано розпорядження №68 „Про звільнення Власюка В.В. з посади головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи".

Рішенням Апеляційного суду Вінницької області від 19 серпня 2014 року відмовлено у позові Власюку Віктору Васильовичу до Вінницької обласної Ради про поновлення позивача на посаді головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи. Судом встановлено, що вищезазначене розпорядження прийнято в межах повноважень, наданих голові обласної Ради та відповідно до умов контракту, а тому є законним.

Розпорядженням голови обласної Ради від 21 серпня 2014 року №245 виконувачем обов'язків головного лікаря цього центру призначено Фіщука Валентина Васильовича, який з 27 серпня 2014 року намагається приступити до виконання своїх обов'язків, однак співробітниками охоронної фірми не допускається у приміщення Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи.

Разом з тим, Власюк Віктор Васильович, який звільнений із займаної посади, продовжує перебувати в службовому кабінеті головного лікаря приміщення Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи.

З 28 серпня 2014 року обласна Рада неодноразово зверталася до Управління МВС України у Вінницькій області та прокуратури Вінницької області щодо протиправних дій Власюка Віктора Васильовича, і у зв'язку з відсутністю ними належного реагування обласною Радою направлено відповідне звернення до Генеральної прокуратури України та Міністерства внутрішніх справ України.

Виходячи з вищевикладеного та з метою недопущення дестабілізації суспільно-політичної ситуації у Вінницькій області, просимо Вас, шановний Петре Олексійовичу, відреагувати на бездіяльність правоохоронних органів та прокуратури, забезпечити виконання законів України.

Схвалено на засіданні Координаційної ради з питань

місцевого самоврядування при голові Вінницької обласної Ради  

16 вересня 2014 року

Повернутись Створено: 16 вересня 2014 року, 20:41 Переглядів: 867

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація