23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Координаційна рада з питань місцевого самоврядування Роздрукувати

29 березня в Немирові відбулося розширене виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування під головуванням голови обласної Ради Сергія Татусяка, за участю голів районних рад, міських голів міст обласного значення, а також сільських, селищних голів Немирівського району.
У засіданні взяв участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Максим Боровський.
Учасники зібрання обговорили таку важливу проблему діяльності органів місцевого самоврядування області як розширення бази оподаткування та збільшення надходжень до місцевих бюджетів.

У своїх виступах заступник голови Державної податкової служби у Вінницькій області Ілона Заскіна, голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Наталія Гетце, директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський зупинилися на питаннях збільшення доходів місцевих бюджетів та налагодження ефективної взаємодії з органами податкової служби з питань оподаткування.

Голова обласного відділення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування, Станіславчицький сільський голова Жмеринського району Володимир Перепечай, голова Іллінецької районної ради Олег Дмитрик, голова ради територіального відділення Асоціації платників податків України у Вінницькій області Юрій Захарчук внесли конкретні пропозиції щодо пошуку нових форм і методів діяльності органів місцевого самоврядування із забезпечення економічної та фінансової дієздатності територіальних громад.

На засіданні обговорювалося також питання виконання обласної комплексної програми розвитку архівної справи на 2013-2017 роки. 
Заступник голови обласної Ради – заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Степан Нешик звернув увагу керівників органів місцевого самоврядування на необхідність забезпечення належного обліку, науково-технічного опрацювання документів, утворених у діяльності сільських, селищних, міських рад та їх передачі на постійне зберігання до архівних установ, відповідно до встановлених нормативних вимог та строків.
За результатами обговорення учасники засідання Координаційної ради ухвалили низку рішень та рекомендацій для органів місцевого самоврядування області.

Повернутись Створено: 3 квітня 2013 року, 12:06 Переглядів: 833

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація