Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Координаційна рада з питань місцевого самоврядування Роздрукувати

29 березня в Немирові відбулося розширене виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування під головуванням голови обласної Ради Сергія Татусяка, за участю голів районних рад, міських голів міст обласного значення, а також сільських, селищних голів Немирівського району.
У засіданні взяв участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Максим Боровський.
Учасники зібрання обговорили таку важливу проблему діяльності органів місцевого самоврядування області як розширення бази оподаткування та збільшення надходжень до місцевих бюджетів.

У своїх виступах заступник голови Державної податкової служби у Вінницькій області Ілона Заскіна, голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Наталія Гетце, директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський зупинилися на питаннях збільшення доходів місцевих бюджетів та налагодження ефективної взаємодії з органами податкової служби з питань оподаткування.

Голова обласного відділення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування, Станіславчицький сільський голова Жмеринського району Володимир Перепечай, голова Іллінецької районної ради Олег Дмитрик, голова ради територіального відділення Асоціації платників податків України у Вінницькій області Юрій Захарчук внесли конкретні пропозиції щодо пошуку нових форм і методів діяльності органів місцевого самоврядування із забезпечення економічної та фінансової дієздатності територіальних громад.

На засіданні обговорювалося також питання виконання обласної комплексної програми розвитку архівної справи на 2013-2017 роки. 
Заступник голови обласної Ради – заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Степан Нешик звернув увагу керівників органів місцевого самоврядування на необхідність забезпечення належного обліку, науково-технічного опрацювання документів, утворених у діяльності сільських, селищних, міських рад та їх передачі на постійне зберігання до архівних установ, відповідно до встановлених нормативних вимог та строків.
За результатами обговорення учасники засідання Координаційної ради ухвалили низку рішень та рекомендацій для органів місцевого самоврядування області.

Повернутись Створено: 3 квітня 2013 року, 12:06 Переглядів: 862

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація