23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Координаційна рада Роздрукувати

Громадська організація + проект = розвиток громади

10 квітня відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Сергій Татусяк разом з головами районних рад та міських голів міст обласного значення намітили основні завдання та напрями діяльності Координаційної ради на найближчий період.

Серед ключових – самоврядці продовжать роботу над реформою регіональної влади, створенням стратегії розвитку територіальних громад та євроінтеграційною діяльністю. Новим у роботі ради є створення Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування.
Голова облради Сергій Татусяк наголосив, що всі місцеві ініціативи Вінниччини знаходять відгук на рівні центральної влади, відтак цю роботу потрібно підсилювати.
– Наш курс є правильним і перспективним. Ми його взяли і маємо його тримати, – звернувся до колег С.Татусяк.
Він повідомив, що найближчим часом у районах області відбудуться презентації щодо напрацювання стратегії розвитку територіальних громад за участю експертів. Також С.Татусяк похвалив голів, чиї райони самостійно розширюють географію міжнародного співробітництва.
– Ваші села виходять на рівень співпраці із Прибалтикою, Францією, Австрією. Решта громад мають підтягуватися до них, – зазначив Сергій Татусяк.
Він наголосив, що інтенсифікувати цей процес можуть громадські організації, які працюватимуть з грантодавцями на користь громади.
– Громадська організація – проект – розвиток територіальної громади, – озвучив своєрідну «формулу успіху» С.Татусяк.

 

Повернутись Створено: 10 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 896

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація