5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Координаційна рада Роздрукувати

Громадська організація + проект = розвиток громади

10 квітня відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Сергій Татусяк разом з головами районних рад та міських голів міст обласного значення намітили основні завдання та напрями діяльності Координаційної ради на найближчий період.

Серед ключових – самоврядці продовжать роботу над реформою регіональної влади, створенням стратегії розвитку територіальних громад та євроінтеграційною діяльністю. Новим у роботі ради є створення Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування.
Голова облради Сергій Татусяк наголосив, що всі місцеві ініціативи Вінниччини знаходять відгук на рівні центральної влади, відтак цю роботу потрібно підсилювати.
– Наш курс є правильним і перспективним. Ми його взяли і маємо його тримати, – звернувся до колег С.Татусяк.
Він повідомив, що найближчим часом у районах області відбудуться презентації щодо напрацювання стратегії розвитку територіальних громад за участю експертів. Також С.Татусяк похвалив голів, чиї райони самостійно розширюють географію міжнародного співробітництва.
– Ваші села виходять на рівень співпраці із Прибалтикою, Францією, Австрією. Решта громад мають підтягуватися до них, – зазначив Сергій Татусяк.
Він наголосив, що інтенсифікувати цей процес можуть громадські організації, які працюватимуть з грантодавцями на користь громади.
– Громадська організація – проект – розвиток територіальної громади, – озвучив своєрідну «формулу успіху» С.Татусяк.

 

Повернутись Створено: 10 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1018

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація