Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Корисна справа Роздрукувати

Обласна Рада долучилася до благодійної акції

Керівництво та депутати обласної Ради долучилися до акції збору коштів для лікування студента Вінницького медичного коледжу імені академіка Д.К. Заболотного Олександра Моцяка.
10 квітня у Вінниці відбувся благочинний студентський ярмарок «Творчість заради життя», у якому взяв участь заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, голова постійної комісії з питань бюджету Наталія Гетце та інші самоврядці. Ярмарок творчих робіт ініційований Студентським Парламентом Вінниччини.

Ю. Медведєв похвалив організаторів та учасників заходу за благородну справу. Він наголосив, що обласна Рада завжди сприятиме проведенню акцій, спрямованих на підтримку здоров’я та життя хворих вінничан.
– Дуже важлива акція і приємно, що її організаторами є молодь – небайдужа і креативна, – зазначив заступник голови обласної Ради.
Організатори студентського ярмарку зауважили, що їхнє головне завдання – зібрати найкращі роботи талановитої молоді, провести рекламно-інформаційну кампанію задля залучення людей; привернути увагу громадськості до хворих людей, зокрема, до проблеми Олександра Моцяка; привити молодому поколінню почуття відповідальності за ближнього.
Після проведення благочинного ярмарку усі зібрані кошти будуть перераховані на рахунок хворого студента.

Повернутись Створено: 11 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1083

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація