17 липня об 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання президії обласної Ради (з трансляцією на сайті)

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Корисна справа Роздрукувати

Обласна Рада долучилася до благодійної акції

Керівництво та депутати обласної Ради долучилися до акції збору коштів для лікування студента Вінницького медичного коледжу імені академіка Д.К. Заболотного Олександра Моцяка.
10 квітня у Вінниці відбувся благочинний студентський ярмарок «Творчість заради життя», у якому взяв участь заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, голова постійної комісії з питань бюджету Наталія Гетце та інші самоврядці. Ярмарок творчих робіт ініційований Студентським Парламентом Вінниччини.

Ю. Медведєв похвалив організаторів та учасників заходу за благородну справу. Він наголосив, що обласна Рада завжди сприятиме проведенню акцій, спрямованих на підтримку здоров’я та життя хворих вінничан.
– Дуже важлива акція і приємно, що її організаторами є молодь – небайдужа і креативна, – зазначив заступник голови обласної Ради.
Організатори студентського ярмарку зауважили, що їхнє головне завдання – зібрати найкращі роботи талановитої молоді, провести рекламно-інформаційну кампанію задля залучення людей; привернути увагу громадськості до хворих людей, зокрема, до проблеми Олександра Моцяка; привити молодому поколінню почуття відповідальності за ближнього.
Після проведення благочинного ярмарку усі зібрані кошти будуть перераховані на рахунок хворого студента.

Повернутись Створено: 11 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1135

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація