2 липня о 8.45  у приміщенні обласної Ради в режимі відеоконференції відбудеться засідання конкурсної комісії з організації проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів; 2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Кошаринецькій школі виповнилося 30 років Роздрукувати

1 вересня школа у с. Кошаринці Бершадського району святкувала 30-річний ювілей. Святкування ювілею відбулося у головному культурному центрі села, тож концертна зала місцевого Будинку культури вмістила всіх бажаючих привітати ювілярів. А їх було чимало: це і колишні випускники цього закладу, і сьогоднішні учні школи та їх батьки, і ветерани педагогічної праці, які нині перебувають на заслуженому відпочинку, друзі і партнери школи, працівники відділу освіти, представники місцевої влади.

На славне ювілейне свято школи був запрошений депутат обласної Ради Володимир Зарічанський, який неодноразово допомагав у вирішенні шкільних проблем. Володимир Анатолійович  привітав  Кошаринецьку громаду із подвійним святом: Днем Знань та ювілеєм школи.

- Для кожного це свято, яке відкриває двері в новий світ відкриттів і нових можливостей. Тож  дозвольте побажати вам пройти шлях до знань гідно, з упевненістю, а направляти і допомагати вам будуть і люблячі батьки, і ваші вчителі, - побажав Володимир Анатолійович. Також закликав  учнів не шукати кращого життя на чужині, а залишатися в Україні, працюючи для її процвітання. На завершення Володимир Зарічанський подарував  школі плазмовий телевізор.  А кожному учневі -  подарунок та солодощі.

Повернутись Створено: 2 вересня 2017 року, 00:19
Оновлено: 1 вересня 2017 року, 14:38
Переглядів: 1712

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація