23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Кошторис області Роздрукувати

Наталія Гетце проаналізувала бюджет на 2013 рік

14 грудня відбулося спільне засідання постійних комісій, а 18 грудня – сесія обласної Ради. На обох заходах головним питанням порядку денного був обласний бюджет на 2013 рік. В обох випадках про основні показники, закладені в бюджет-2013, доповідала голова постійної комісії з питань бюджету обласної Ради Наталія Гетце.

Вона наголосила, що обласний бюджет 2013 року буде складним з точки зору виконання його по доходам. Останнє пов’язане в першу чергу із складною соціально-економічною ситуацією в державі. Проте, в бюджет 2013 року закладається ріст доходів загального фонду обласного бюджету на 84 млн. грн. або 12,7%.
Основним бюджетоутворюючим податком є податок на доходи фізичних осіб, який займає 94,0 % загального обсягу доходів загального фонду обласного бюджету. При цьому розрахунок надходжень по вказаному податку здійснено з урахуванням таких факторів:
- прогнозного фонду оплати праці працівників, зайнятих у галузях економіки в сумі 11,1 млрд. грн., що на 11,0 % більше очікуваного фонду у 2012 році;
- підвищення у 2013 році розмірів мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму працездатних осіб: з 1 січня – 1147 грн. та з 1 грудня – 1218 грн.
Враховуюче вище наведене, у обласної влади існуватимуть стимули для провадження політики зростання доходів громадян, легалізації заробітних плат та виведення їх з тіньового сектору.
Наталія Гетце наголосила, що за останніх 7 років обласний бюджет вперше прийматиметься без запізнень у термінах, а саме 18 грудня. Це дає можливість вчасно прийняти районні бюджети та бюджети місцевого самоврядування.
Важливою особливістю наступного бюджетного періоду є те, що він буде підготовчим щодо переходу в Україні до формування бюджетів за програмно-цільовим методом. Головною ідеологією даного методу є перехід від утримання бюджетної сфери до надання якісної бюджетної послуги та досягнення конкретних результатів у галузях та сферах, що одержують фінансування із бюджету певного рівня.
Голова бюджетної комісії особливу увагу приділила аналізу фінансування галузі охорони здоров’я, що пов’язано із впровадженням на території Вінницької області пілотного проекту із реформування медицини. В зв’язку з цим буде переведено з 1 січня 2013 року на фінансування з обласного бюджету 14 медичних установ: 11 установ вторинного рівня охорони здоров’я та запланованих до створення Бершадської, Могилів-Подільської та Хмільницької станцій швидкої медичної допомоги. Безпосередньо на підтримку реформування медичної галузі планується виділити 56,9 млн.грн.
Було також відмічено, що вперше за багато років Міністерство фінансів України і Міністерство соціальної політики України врахувало чисельні пропозиції обласної Ради щодо збільшення видатків на утримання будинків-інтернатів. На 2013 рік по даній статті заплановано фінансування у розмірі 56,8 млн. грн., що забезпечить нормальне функціонування даних закладів. А на оздоровлення вихованців шкіл-інтернатів обласного підпорядкування виділяється 2,2 млн.грн., що повністю відповідає наявній потребі та відбувається також вперше.
Важливою складовою частиною видаткової частини обласного бюджету, як відзначила Наталія Гетце, є виділення коштів на фінансування обласних програм. В 2013 році в області діятиме 65 обласних програм на загальну суму 77,4 млн.грн. Крім того, у 2013 році планується реалізовувати 3 комплексних програми: Єдину комплексну правоохоронну програму у Вінницькій області 2010-2014 рр., Обласну програму розвитку культури та духовного відродження на 2011-2015 рр., Програму розвитку міжнародного та міжнаціонального співробітництва Вінницької області на 2011-2015 рр.
Таким чином, варто відзначити, що бюджетний процес в області проходить стабільно, всі ключові моменти проекту обласного бюджету уже напрацьовані і дані на розгляд експертного середовища та громадськості.

 

Повернутись Створено: 19 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 919

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація