Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Костянтин Войцехівський відсвяткував 20-річчя керівництва педагогічним коледжем Роздрукувати

6 квітня педагогічний колектив та студенти привітали Костянтина Войцехівського з 20-річчям керівництва Вінницьким гуманітарно-педагогічним коледжем, який він очолює з 1996 року.

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Володимир Лазаренко приєдналися до вітань та вручили Костянтину Францовичу Похвальну грамоту та подарунки. Ювіляра вітали ректор комунального вищого навчального закладу «Вінницької академії неперервної освіти» Степан Дровозюк, директор Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського Петро Савчук, голова Вінницької обласної організації профспілки освіти і науки Сергій Пугачов. Багато вітальних листівок зачитали організатори заходу від різних педагогічних колективів, коледжів, університетів, виконавчих структур області.

Творчі колективи гуманітарно-педагогічного коледжу, гурт «Мокоша», дитячі колективи, не тільки місцеві, але й представники сусідніх районів, вітали зі сцени актового залу Костянтина Войцехівського з 20-річним стажем на керівній посаді закладу.

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська подякувала керівнику коледжу за плідну творчу, педагогічну, управлінську працю та побажала подальшої активної роботи на керівній посаді: «Під керівництвом такого директора педагогічний та студентський колективи мають змогу втілювати в життя свої найсміливіші плани, розвивати свій творчий потенціал, реалізовувати поставлені перед ними завдання».

Повернутись Створено: 8 квітня 2016 року, 14:58 Переглядів: 1235

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація