23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Костянтин Войцехівський відсвяткував 20-річчя керівництва педагогічним коледжем Роздрукувати

6 квітня педагогічний колектив та студенти привітали Костянтина Войцехівського з 20-річчям керівництва Вінницьким гуманітарно-педагогічним коледжем, який він очолює з 1996 року.

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Володимир Лазаренко приєдналися до вітань та вручили Костянтину Францовичу Похвальну грамоту та подарунки. Ювіляра вітали ректор комунального вищого навчального закладу «Вінницької академії неперервної освіти» Степан Дровозюк, директор Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського Петро Савчук, голова Вінницької обласної організації профспілки освіти і науки Сергій Пугачов. Багато вітальних листівок зачитали організатори заходу від різних педагогічних колективів, коледжів, університетів, виконавчих структур області.

Творчі колективи гуманітарно-педагогічного коледжу, гурт «Мокоша», дитячі колективи, не тільки місцеві, але й представники сусідніх районів, вітали зі сцени актового залу Костянтина Войцехівського з 20-річним стажем на керівній посаді закладу.

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська подякувала керівнику коледжу за плідну творчу, педагогічну, управлінську працю та побажала подальшої активної роботи на керівній посаді: «Під керівництвом такого директора педагогічний та студентський колективи мають змогу втілювати в життя свої найсміливіші плани, розвивати свій творчий потенціал, реалізовувати поставлені перед ними завдання».

Повернутись Створено: 8 квітня 2016 року, 14:58 Переглядів: 1156

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація