23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко: «Повинно бути торжество правосуддя» Роздрукувати

18 серпня під головуванням очільника обласної Ради Сергія Свитка відбулась нарада щодо стану  розслідування справи за фактом побиття мешканця міста Бершадь Віктора Коваленка та його сина- українського військовослужбовця - спецназівця, загиблого у зоні АТО Юрія Коваленка, удостоєного найвищого звання Героя України (посмертно).Віктор Коваленко поширив інформацію про те, що має намір спалити себе у День Незалежності.

В нараді взяли участь т.в.о. начальника слідчого управління Міністерства внутрішніх справ України у Вінницькій області Віталій Андрощук, заступник керуючого справами - начальник юридичного відділу виконавчого апарату Вінницької обласної Ради Алла Олійник, представники  засобів масової інформації.

Від прокуратури Вінницької області на нараду не прибув ніхто.

Віктор Коваленко в черговий раз розповів, що вже  тривалий час намагається знайти справедливість в органах української влади через свавілля правоохоронних органів у Бершаді і відсутності з їхнього боку належного реагування на заяви про злочини. Віктор Коваленко домагається покарання осіб, які звіряче побили його (а сину Юрію, який заступився за батька, було завдано легких тілесних ушкоджень) 5 років тому. Батько дістав тяжкі тілесні ушкодження і був змушений лікуватися. Замість об’єктивного дослідження питання і покарання винуватців злочину, проти сина Віктора Коваленка – Юрія місцевими правоохоронцями було сфабриковано справу.

Натомість, не дивлячись не те, що Віктор Коваленко є батьком загиблого за незалежність і територіальну цілісність української держави Героя України Юрія Коваленка,  правоохоронці міста і району до цього часу, за словами заявника, затягують розслідування зазначеного злочину. Бездіє у цьому питанні, за словами самого Віктора Коваленка, і керівництво правоохоронних органів області. 

Віталій Андрощук у своєму коментарі повідомив, що всі кримінальні провадження в цій справі закриті за відсутністю події злочину.

Підводячи підсумки наради, Сергій Свитко звернувся до обох сторін конфліктної ситуації:

«7 липня я надіслав лист на ім’я Президента України Петра Порошенка, де, зокрема,  було сказано про те, що обласною Радою двічі  скеровувались звернення до прокуратури Вінницької області, на які ми не отримали відповідь - ні  обласна Рада, ні заявник. І я Президенту в листі вказав, що не тільки пересічний громадянин, але  і батько Героя України не може добитися відновлення порушених прав та проведення розслідування з обов'язковим  додержанням, установлених законом процедур. Я не отримав відповіді від Президента України, але четвертого серпня цього року надійшла  відповідь з Генеральної прокуратури України. Ця відповідь надійшла  на дві адреси – обласної Ради і прокуратури Вінницької області. В ній, зокрема, пропонується «вжити заходів реагування при наявності порушень та повідомити про результати». Тобто, це питання знаходиться на контролі у Президента України, Генеральної прокуратури України і, на жаль, скеровано знову до обласної прокуратури, яка, на мою думку, не реагувала  на попередні Віктора Коваленка і мої звернення. Сьогодні представники прокуратури не з'явилися. Слухаючи ваші, Вікторе Олексійовичу, звинувачення на адресу міліції та відповідний коментар Віталія Івановича - я зрозумів, що кожна сторона залишилася на своїй позиції. Я все таки розраховую на об'єктивне розслідування цих справ. Звертаюсь до вас, шановний Віталію Івановичу, щоб ви і управління міліції приклали всіх зусиль для того, щоб розслідувати ці справи в рамках чинного законодавства. Звертаюсь і до вас, шановний Вікторе Олександровичу - не робити поспішних висновків. На жаль, загинув ваш син - Герої України, ви є також офіцером. Життя кожної людини - це велика цінність. Тому я вас закликаю не робити ніяких  кроків до  самоспалення. Це неправильно навіть із точки зору законів Божих. Тому, що ніхто не має права здійснити самогубство. Повторюю:вищезазначені справи на контролі і влади, і громадськості, тому повинно бути торжество правосуддя».

 

 

Повернутись Створено: 18 серпня 2015 року, 18:40 Переглядів: 1006

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація