Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

«Козацькі забави» для жителів мікрорайону Олієжиркомбінату організував депутат обласної Ради Дмитро Чаленко Роздрукувати

Днями на пляжі місцевої водойми, що поблизу Олієжиркомбінату у Вінниці, пройшов фізкультурно-розважальний захід «Козацькі розваги». У ньому взяли участь жителі мікрорайону та працівники олієжиркомбінату, віком старші 18 років.

Захід провели управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за сприяння депутата обласної Ради, голови правління ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат» Дмитра Чаленка, депутата міської ради Алли Власюк та представника БФ «Подільська громада» Христини Коваленко.

- Для участі у змаганнях зареєструвалось 6 чоловіків, - розповідає директор Центру Віталій Копач. –  Хотіли взяти участь більше людей, але дехто не підійшов за станом здоров’я, дехто - за віком.

Програма заходу складалась з чотирьох видів: «прогулянка фермера», «закинь колоду», «перетягування канату» та «перекотиполе». Усі учасники отримали сувенірну продукцію від депутата облради Дмитра Чаленка.

 «Спорт для всіх – здоров’я для кожного» – це мережа центрів фізичного здоров’я населення, які працюють, аби допомогти кожному українцеві віднайти свій власний шлях до здоров’я і благополуччя через заняття фізичною культурою і спортом. Подібні змагання  Центр «Спорт для всіх» організовує з 2008 року.

Повернутись Створено: 12 липня 2016 року, 13:42 Переглядів: 798

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація