Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Кожен працівник медичної галузі має дотримуватися Етичного кодексу лікаря Роздрукувати

У всеукраїнських засобах масової інформації поширюється інформація про те, що причиною смерті головного лікаря Тиманівського протитуберкульозного диспансеру Тульчинського району Вінницької області Вадима Дергелюка, стала загроза його звільнення з посади. В свою чергу, депутат Вінницької обласної Ради, колишній головний лікар Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні Тетяна Антонець, у своїх коментарях ЗМІ безпідставно звинувачує в смерті людини керівництво Вінницької обласної Ради.

Варто зазначити, що Вадим Дергелюк помер 13 березня внаслідок зупинки серця. Його смерть ніяким чином не пов'язана із звільненням 32 лікарів області, в яких закінчився щорічний контракт. Контракт же із В. Дергелюком мав закінчитися 30 вересня 2014 року, тож стверджувати, що він помер саме через загрозу свого звільнення є повною нісенітницею. Крім того, як зазначають співробітники померлого, він тривалий час хворів.

Процес відбору і призначення на вакантні посади керівників медичних закладів здійснюється прозоро, за участю засобів масової інформації та громадськості. Для лікарів створені рівні можливості і чесні правила гри, що дозволять кращим кандидатурам, які відповідатимуть критеріям: професіоналізму, порядності і патріотизму, посісти зазначені посади. 

Керівництво Вінницької обласної Ради висловлює глибоке співчуття родині померлого Вадима Дергелюка. Разом із тим, закликаємо припинити аморальні і цинічні спроби деяких політиків і лікарів Вінниччини покласти відповідальність за смерть на керівництво обласної Ради, не спекулювати на людському горі. Тому закиди у несправедливості і вибірковості люстраційних дій обласної влади є безпідставними і надуманими, не відповідають правді та існуючому стану речей. 

Повернутись Створено: 16 травня 2014 року, 19:35 Переглядів: 892

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація