23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Кожен працівник медичної галузі має дотримуватися Етичного кодексу лікаря Роздрукувати

У всеукраїнських засобах масової інформації поширюється інформація про те, що причиною смерті головного лікаря Тиманівського протитуберкульозного диспансеру Тульчинського району Вінницької області Вадима Дергелюка, стала загроза його звільнення з посади. В свою чергу, депутат Вінницької обласної Ради, колишній головний лікар Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні Тетяна Антонець, у своїх коментарях ЗМІ безпідставно звинувачує в смерті людини керівництво Вінницької обласної Ради.

Варто зазначити, що Вадим Дергелюк помер 13 березня внаслідок зупинки серця. Його смерть ніяким чином не пов'язана із звільненням 32 лікарів області, в яких закінчився щорічний контракт. Контракт же із В. Дергелюком мав закінчитися 30 вересня 2014 року, тож стверджувати, що він помер саме через загрозу свого звільнення є повною нісенітницею. Крім того, як зазначають співробітники померлого, він тривалий час хворів.

Процес відбору і призначення на вакантні посади керівників медичних закладів здійснюється прозоро, за участю засобів масової інформації та громадськості. Для лікарів створені рівні можливості і чесні правила гри, що дозволять кращим кандидатурам, які відповідатимуть критеріям: професіоналізму, порядності і патріотизму, посісти зазначені посади. 

Керівництво Вінницької обласної Ради висловлює глибоке співчуття родині померлого Вадима Дергелюка. Разом із тим, закликаємо припинити аморальні і цинічні спроби деяких політиків і лікарів Вінниччини покласти відповідальність за смерть на керівництво обласної Ради, не спекулювати на людському горі. Тому закиди у несправедливості і вибірковості люстраційних дій обласної влади є безпідставними і надуманими, не відповідають правді та існуючому стану речей. 

Повернутись Створено: 16 травня 2014 року, 19:35 Переглядів: 837

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація